Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek holnap kit akar/...

Szerintetek holnap kit akar/ fog majd "megmenteni" Szél Bernadett? Tegnap a földön fetrengő Hadházy Ákos volt porondon, ma meg az ajtóról lepattanó Kunhalmi Ági. Ja és a Varjú 😁😁😁

Figyelt kérdés

2018. dec. 18. 13:43
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
14%
"Orbán Viktor pártelnök szerelés közben az Indexnek azt mondta: "alkotmányos jogainkat korlátozzák, mégis csak volt itt egy rendszerváltás". "Vártunk, türelmesek voltunk, de mindennek van határa. Elérkezett az a pont, amikor, ha másnak nem, a képviselőknek példát kell mutatni demokráciavédelemből" - mondta. Szájer József EP-képviselő bejelentette, hogy polgári engedetlenségi akció keretében bontják le a kordont. "
2018. dec. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
64%
Nem értem, hogy Orbán miért köpi szemen saját magát. Normálisan is lehetne intézni az ügyeket, emberi módon mert nem hülye a csávó.
2018. dec. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Igen, egy törvénytelen módon felállított és fenntartott kordont bontottak le képletesen... Olvass csak utána hogy mi volt a "jogi" indoka annak a kordonnak, és meddig állt így?!?
2018. dec. 18. 15:15
 24/32 A kérdező kommentje:
"Nekem az a benyomásom, hogy ez a sok kárörvendő fideszes csak egyetlen dolgot bizonyít valójában, a fidesz szavazóit a gyűlölet tartja össze." Nahát ezt az aranyköpést eddig észre sem vettem😂😂 Szerinted a Fidesz szavazók kétharmados többséggel bíró kormánnyal kit gyűlölnek, ami összetartaná őket? Nekem meg az a benyomásom hogy az itt hőzöngő Orbán- gyűlölöket tartja össze a gyűlölet, ahogy az általuk kedvelt politikai pártok prominens bohóc vezetőit is...
2018. dec. 18. 15:21
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

"Szerinted a Fidesz szavazók kétharmados többséggel bíró kormánnyal kit gyűlölnek, ami összetartaná őket?"


-Soros

-Sorosbérenc migránspárti libsik (ebbe mindenki beletartozik, aki nem fideszes a jobbikostól a momentumosig)

2018. dec. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

"Szerinted a Fidesz szavazók kétharmados többséggel bíró kormánnyal kit gyűlölnek, ami összetartaná őket?"


Elmondom neked: a migránsokat, Soros Györgyöt, a médiában lejáratott ellenzéki politikusokat, meg minden magyar állampolgárt, aki nem dicsőíti Orbánt. Remélem senkit nem hagytam ki.

2018. dec. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

"Elmondom neked: a migránsokat, Soros Györgyöt, a médiában lejáratott ellenzéki politikusokat, meg minden magyar állampolgárt, aki nem dicsőíti Orbánt. Remélem senkit nem hagytam ki."

És szerinted akiket felsoroltál, azok nem gyűlölnek ugye senkit, semmiért, őket is csak úgy "ártatlanul" gyűlöli az, aki gyűlöli, mert nincs jobb dolga...

2018. dec. 18. 15:38
 28/32 anonim ***** válasza:
74%

Pont az ilyen kérdező féle kárörvendő gyűlölködők miatt is tart itt az ország, akik arra élveznek, ha egy másik magyar nemzettársukat törvénytelenség éri.

És még ők a nemzetiek? hahahahaha

2018. dec. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
87%

Legyünk őszinték, az emberek már régen nem orbánra szavaznak javarészt, hanem a menekültek ellen. Többségüknek fogalma sincs a fideszről vagy az ideológiájukról, vagy mit tettek, mit nem, csak ne jöjjenek a migránsok.

Az úgynevezett kétharmadnak csak nagyon kis része az, aki valóban követi a híreket, és tisztában van a fidesszel és emellett ki is áll.

Nevezzük őket hithűnek.

Ők azok akik javarészt jelen vannak a neten, megosztva a fizetett propagandistákkal ez nyílt titok.

Szembetűnő persze, hogy a fidesz mellettiek még így is alulmaradnak számban ha csak a netes megjelenést vesszük.


Az igazi fideszes az, aki rendre azt válaszolja a “fideszesek titeket nem zavar?” kezdetű kérdésekre, hogy Nem érdekel semmi, csak maradjon a fidesz.

Az igazi fideszes rendre kihangsúlyozza, hogy nem érdekli az eu, az emberi jogok, a kisebbségek, szegénységben élők, még büszke ís rá, bármi áron de maradjon a fidesz.

Sőt többnyire kihangsúlyozza, ha kétszer ennyire szemét lenne, az sem érdekelné, mert neki ez jó, neki ez így tetszik, maradjon minden ilyen, vagy legyen még ilyenebb, úgy is jó, sőt az a mégjobb.


Ezen eleinte sokan megdöbbentek, de most megváltozott valami az ellenzékben amit én is látlok, ellenben az a vicces a fideszesek nem.


Most már minket sem érdekelnek az érvek és mellébeszélések. Nem érdekel a dühös tömeg mit csinál, nem érdekelnek a szánkók (bár eljátszuk), de igazából most már semmi nem érdekel, hiába játszátok a sérültet. Kíváncsi vagyok ez mikor fog leesni nektek, mert én csak mosolyogva nézem a végeláthatatlan magyarázást az összes fideszes részéről, van egy hírem, most már minket sem érdekelnek az érvek.

2018. dec. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
5%
Megölik, megölik! XD
2018. dec. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!