Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek miért nem veszik...

Az emberek miért nem veszik észre hogy a fidesz teljesen nyilvánvalóan diktatúrát épít?

Figyelt kérdés
2018. dec. 19. 10:12
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
72%
teljesen nyilvánvalóan
2018. dec. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
28%

Miben manifesztálódik a diktatúra, amiról beszélsz?

Nem mehetnek a balos politikusok a tv székházba randalílozni?

2018. dec. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
81%
Észreveszik, csak lesz*rják. Mivel nekik a jelenlegi vezetés minen hátrányával együtt megfelel. Az, hogy neked nem tetszik, egyéni szocproblémád.
2018. dec. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
76%
Én jobbos vagyok, és szerintem is a fityisz diktatúrát épít, akkor ez most hogy is van?
2018. dec. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
70%
Nem zavarja őket, sőt!
2018. dec. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 Mansour ***** válasza:
77%
Észreveszik, tetszik nekik, ennyi.
2018. dec. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
88%

Le lehet pontozni, de én úgy gondolom, hogy nagyon szerény az átlag emberek történelem tudása. Anno ha tanulták is, már elfelejtették.

Azt hiszik sokan, hogy csak az a diktatúra,ami Észak-Korában van. Nem ismerik, hogy mik a diktatúra kiépítésének a lépései, így nem ismerik fel azt sem, hogyha éppen ez zajlik.

Szóval szerintem kicsit használni kéne az internetet és utánanézni mi a diktatúra és hogy épül ki. A másik, hogy Orwell könyveket kéne olvasni. Az állatfarm pl csak 100 oldal,de annyi jó gondolat van benne. Aki elolvassa , az pl nem dől be itthon a sorosozásnak meg a migránsok elleni usztításnak szerintem. De ez persze csak az én véleményem, lehet sokféleképp értelmezni a történelemkönyveket és az orwell könyveket is:) ha valaki szerint ez demokrácia, hát legyen.

2018. dec. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

Miben nyilvánul meg a diktatúra? Lássuk csak:


- A hatalom egy ember/párt kezében összpontosul


Teljesen nyilvánvaló, a fidesz azt csinál amit akar, senki más véleményét nem veszi figyelembe. Lásd rabszolgatörvény, még el is csalták a szavazást.


- Sajtó feletti teljes kontroll


Néhány újság, honlapon kívül minden az övék, amik öntik magukból a propagandát. A köztévé, ami adófizetők pénzén működik, szintén. Ellenzéki politikust be se engednek adásba, csak a migráncs, soros megy.


- Kell egy ellenség, akitől a diktátor megvéd


Nem kell bemutatni, szerintem aki ezt nem érti annak feleslegesen magyarázok.


- Az erős vezető mítosza


Teljesül. Orbán megvéd minket mindentől is, kezdve az eutól sorosig meg a migráncsokig.


- A vezér és családja meggazdagodik


Nem kell mit hozzáfűzni.


- Irányított elit


Ehhez sem


- Irányított elit


Pénztáros lölő, Tiborcz, stb. nyilvánvaló.


- Irányított oktatás


Csak állami könyvekből taníthatnak az iskolákban, abból is a semmitérő, elavult, kreativitást és gondolkodást megölő lexikális tudást 100 éves poroszos módszerrel.

2018. dec. 19. 10:36
 9/44 anonim ***** válasza:
84%

"balos vagy tehát evidens hogy az neked diktatúra ha nem az van kormányon akire szavaztál"


Fideszes vagy, tehát evidens, hogy mindenkiről azt hiszed balos, aki rühelli a Fideszt.

2018. dec. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
71%
Az a baj, hogy észreveszik és tetszik nekik.
2018. dec. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!