Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek miért nem veszik...

Az emberek miért nem veszik észre hogy a fidesz teljesen nyilvánvalóan diktatúrát épít?

Figyelt kérdés
2018. dec. 19. 10:12
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
80%

# 32

Csürhe van Franciaországban is? Ott is Soros ballipsik csürhe vergődik?

2018. dec. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
70%
Igen ez már az a kategória amikor már a diktatúra beismerése kevésbé ciki, mint még mindig tagadni. Ennél már az is kevésbé szánalmas, hogy azt mondanátok, hogy igen látjuk a diktatúra felállt, de ez nekünk tetszik, mert a mi pártunk csinálja, ennyi.
2018. dec. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
19%
34#- es. Franciaországban fogalmam sincs hogy kik balhéznak, mivel nem ott élek, nem veszek részt benne, de információim szerint elegük van a Macronból és az egész k******** francia kormány politikájából ( pl bevándorláspártiság)...🤔
2018. dec. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
94%
Az mondjuk ironikus, hogy a franciák agya már annyitól elpattant, hogy emelték az üzemanyag adóják. Ha ezek Magyarországon laknának az utcáról már haza se mennének.:D
2018. dec. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
78%

#36: Én az M1-en azt hallottam, hogy az is Soros műve.:(

Gyuri bá egyszerre rendez tüntetést bevándorláspárti és a bevándorlást ellenző kormányok ellen.

2018. dec. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
71%
#32 De most nem 5 évvel később van, fogd már fel. Most most van. És én biztos nem fogok takarózni azzal, mi van ma 5 év múlva.
2018. dec. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
66%

Na most szépen elismerted, hogy a Fidesz köztévéből táplálkozol és butítottod magad!

Tessék kultúrálódj!

[link]


Itt nem kell lázadni, csendben kell lenni, olyan kis semmiségeken, mint a rabszolgatörvény. Ott fel lehet lázadni a benzin árakon is!


Soros György sem itt él Orbán mégis mindent ráfog! Annak ellenére, hogy az országban ő köszönheti a legtöbbet neki...

2018. dec. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
20%
És te milyen médiából taláplálkozol...?🤔🤔
2018. dec. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
31%

# 40

Semelyikből! Ha a TV-re gondolsz, nem nézek 5 éve már biztosan.


Ott az internet. Az interneten meg 8 általánost végzett emberek eltudják dönteni mi igaz és mi nem.

Origo legfőbb, legfontosabb hír Orbán gyertyái.

Index előközvetetítes a tüntetésről ahol az ellenzék, csak úgy a tüntetők mellé csapódik a második nap.


Echo TV (a jó tv ugye Pénztáros Lőrinc szerint) és többi Fidesz TV: Soros Terv 2.0, “mit akarnak polgárháborút?”,”akik a tüntetésen részt vesznek nem tisztelnek semmit és senkit”, “nincs érdemi tüntetés a rabszolgatörvény ellen”


Plusz én is ott voltam 2006-ban is és most az évben is.

Úgy kellett volna mint Faranciaorszagban! Partok nélkül tüntetni!

Ugyanúgy elítélem az MSZP ajtónak rohanási szineszkedeset és a bal oldalt mint a Soros bérenc Orbán diktatúrát!

Akkor most én mi vagyok?

2018. dec. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 Mansour ***** válasza:
71%

Hát az euronews aztán az elfogulatlan tájékoztatás mintapéldája! Hogy a szegény nyugdíjas néninek nem telik zoknira! Ne röhögtessenek már!

Az internet meg pont a legjobb terep a véleménybuborékban ragadáshoz. Nagyon tudatosan kell arra törekedni, hogy ezt elkerüld.

2018. dec. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!