Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért muszáj pont Karácsony...

Miért muszáj pont Karácsony körényékén hisztizni, szánkót zúzni, szobrot rongálni? Az az 1500 ember nem tudná elodázni kicsit a sikongatást?

Figyelt kérdés

2018. dec. 21. 22:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Talán, mert ebben a hónapban szavazták meg a törvényt, ami ellen tüntetnek?
2018. dec. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
81%
Mielőtt ilyeneket kérdezel ne csak a fideszes hiradót nézd meg, hanem ellenzékit is, mert nem feltétlen van úgy minden ahogyan a tévében beállítják
2018. dec. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Megszoktam, hogy ebben az országban mindenki reggeltől estig gyűlölködik, bár a Karácsonyt meghagyhattátok volna, de m1.
2018. dec. 21. 22:23
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

"Megszoktam, hogy ebben az országban mindenki reggeltől estig gyűlölködik, bár a Karácsonyt meghagyhattátok volna, de m1."


Én ezt nem értem. Még nem is volt Karácsony, ma még munkanap van, az emberek dolgoznak, iskolába mennek, tüntetnek, bevásárolnak. Azért, mert majd lesz Karácsony, attól függetlenül még egy teljesen átlagos nap van ma.

2018. dec. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
29%

Vajon azok mivel foglalkoznak, akik ellenvéleményük megtestesüléséhez szánkókat törnek, rendőröket dobálnak, és karácsonyfát akarnak felgyújtani? Ezek közül egynek sincs másnap munka, vagy éjszakai műszak? Egyébként engem két felől idegesít a dolog:

Egyrészt azért, mert a fidesz kitalált egy ilyen hülye módosítást.

Másrészt azért, mert egyesek szerint minden megoldható félállati hőzöngéssel, és törés-zúzással.

2018. dec. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
22%
#6: akkor is ezt mondanád ha a te autódat gyujtják fel?
2018. dec. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
Égjenek a szánkók!
2018. dec. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
#6 Normális életet akarok.Ez csak akkorlesz,ha bukik a kormány
2018. dec. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
23%
ugyan már királylány- mi jó lenne egy hellervonagyurcsánybajnaiszél viharban?
2018. dec. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
16%

sivítoznak, hogy itt milyen fasiszta diktatúra van- ez jellemző, olyan Bangónés az egész, hogy a világ lássa, milyen szörnyű itt a helyzet:

https://www.youtube.com/watch?v=nXpBSoZhoHg

2018. dec. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!