Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok miért nem szeretik,...

A magyarok miért nem szeretik, hogy az állam támogatja őket, miért akar a sok kapitalista fizetős egészségügyet, fizetős oktatást, miért akarják nehezíteni az életemet?

Figyelt kérdés

Egy csomó ilyen kérdés van itt a gyk-n,hogy mikor lesz már végre szabad kapitalizmus.

Én nem akarok olyan világot,mint amerikába.Nem akarok fizetős egészségügyet meg fizetős oktatást.Azt akarom,hogy az állam támogasson mindenbe,így is túl kevés szerepe van az államnak az ember életében.A munkát meg a lakást is a seggem aká kéne rakniuk,ahogy Kádár apánk tette.

Egyedül én nem boldogulok ebben a világban,ha ilyen “szabad kapitalizmus” lenne,hamAr éhenhalnék



2018. dec. 29. 12:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%
Gyenge.
2018. dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Mi gyenge?
2018. dec. 29. 12:52
 3/33 A kérdező kommentje:

Én leírtam mit gondolok erről

Igen,gyenge vagyok nagyon.Egy szerencsétlen barom vagyok,aki nem boldogukna egyedül.Remélem soha nem lesz olyan világ itt Magyarországon,amit ezek akarnak.

2018. dec. 29. 12:54
 4/33 anonim ***** válasza:
23%
A magyarok remek emberek.
2018. dec. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
97%
Az USA-ban csak az nem boldogul, aki nem akar. A múltkor néztem valami kaliforniai csövest a TV-ben, aki kéregetéssel összeszed naponta 150-200 dollárt, de mindet el is veri methre. Ott az jelenti a nyomort, hogy napi 40-50 ezer forintot lazán eldrogozol úgy, hogy nem is dolgozol semmit. Tényleg szörnyű lehet...
2018. dec. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

De ott fizetős az egészségügy.Megbetegszek,meg is halok.Nem gyógyítanak meg.

Meg egyetemre se mehettem volna ott

2018. dec. 29. 13:01
 7/33 anonim ***** válasza:
97%
Semmi sincs ingyen, ostoba, aki elvár mindent.
2018. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
89%

Magyarországon a nagy állami támogatás annyit jelent, hogy leadózol 1000 forintot és abból úgy 6-700-at valaki zsebretesz.

Ez tényleg rettenetesen príma.

2018. dec. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
90%

Jó kérdés, most pedig nagyon ebbe az irányban haladunk. A felsőoktatás már részben önköltséges, az állami helyek és szakok csökkennek, Corvinus-t most akarják fizetőssé tenni. Ha valaki normális egészségügyi ellátást akar, annak marad a fizetős magán út.

Szerintem ez alapvetően nem jó, de a kormány ebbe az irányba halad.

2018. dec. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
16%

"Az USA-ban csak az nem boldogul, aki nem akar. A múltkor néztem valami kaliforniai csövest a TV-ben, aki kéregetéssel összeszed naponta 150-200 dollárt, de mindet el is veri methre. Ott az jelenti a nyomort, hogy napi 40-50 ezer forintot lazán eldrogozol úgy, hogy nem is dolgozol semmit. Tényleg szörnyű lehet..."


Most elvolvashattad a baloldali kamuszöveget:

a valóság:

https://www.youtube.com/watch?v=lto3-vrK5aA

https://www.youtube.com/watch?v=mNuDHJEmNlY

2018. dec. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!