Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok miért nem szeretik,...

A magyarok miért nem szeretik, hogy az állam támogatja őket, miért akar a sok kapitalista fizetős egészségügyet, fizetős oktatást, miért akarják nehezíteni az életemet?

Figyelt kérdés

Egy csomó ilyen kérdés van itt a gyk-n,hogy mikor lesz már végre szabad kapitalizmus.

Én nem akarok olyan világot,mint amerikába.Nem akarok fizetős egészségügyet meg fizetős oktatást.Azt akarom,hogy az állam támogasson mindenbe,így is túl kevés szerepe van az államnak az ember életében.A munkát meg a lakást is a seggem aká kéne rakniuk,ahogy Kádár apánk tette.

Egyedül én nem boldogulok ebben a világban,ha ilyen “szabad kapitalizmus” lenne,hamAr éhenhalnék



2018. dec. 29. 12:47
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Elég béna troll vagy.
2018. dec. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

#19

Ezt a kádári kifigurázást még gyakorold :D

2018. dec. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy az állam nem egy szülő, vagy egy nagyobb testvér, hanem egy korrupt és bürokratikus szervezet, akinek onnan van pénze, hogy megadóztat téged. Amit egyik kézzel ad, azt (annál többet) a másik kezével elveszi.


Amúgy a magyarok többsége nem fizetős egészségügyet akar, hanem ingyenest, de működőt. Most nem működik, kivéve ha kiemelt káder vagy: [link]


Azaz nálunk is a gazdagabbak-befolyásosabbak járnak jól, ugyanúgy, mint az USA-ban. Gondolhatod, hogy neked milyen jó, amíg beteg nem leszel, és nem szembesülsz a valósággal...

2018. dec. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Nem vagyok troll.Utálom a liberálisokat,akik el akarják venni tőlem az állami támogatást.


Az állam olyan,mint az Isten.Jelen van mindenben ésmindenhol.Legalábbis így kéne lennie.

2018. dec. 30. 03:25
 25/33 anonim ***** válasza:

#24

Dehogynem vagy troll. Volt már dolga a publikumnak hasonlókkal, akik igyekeztek úgy beállítani a dolgot, mintha halál komolyan gondolnák az egészet :)

2018. dec. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Nem vagyok troll.Azt akarom,hogy támogasson az állam.Nem akarok libsi világot,ahol meg kell halnom ha nincs pénzem a kórházi ellátásra vagy nem tanulhatok ha nincs pénzem.

Nem tudom miért nehéz ezt elhinni.

2018. dec. 31. 00:10
 27/33 anonim ***** válasza:

Az állam adhat lehetőséget/hátteret az érvényesüléshez. De nem a Máltai Szeretetszolgálat, amely mindent megad A-tól Z-ig ingyen és bérmentve. Ez a világ 1990-ben elmúlt.

Ha gyászmisét rendezel emiatt, akkor sem lesz más a helyzet. Ha ez neked nem teszik, az már a te egyéni szociális problémád. Vagy olyan országba kell kimenni, ahol többé-kevésbé ilyen rendszer működik

De erős a gyanúm, ez trollkérdés, hiába akarsz meggyőzni az ellenkezőjéről.

2018. dec. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Megmondtam,én egy önállótlan,szerencsétlen,balfék vagyok,akinek szüksége van arra,hogy irányítsák.

Ha libsi világ lenne,abban nem boldogulnék.


Olyan világot akarok,amilyen Kádár alatt volt.Ahol alanyi jogon bemehetett az ember dolgozni és nem kellett versenyezni az állásokért,ingyen oktatás és egészségügy volt,volt kaja,lakás,minden amire szükség volt.

2018. dec. 31. 03:17
 29/33 anonim ***** válasza:

Kérj segítséget ismerősöktől, tanácsadóktól.

Az állam nem az anyád, hogy mindent alád rakjon. Elég hamar összedőlne egy olyan rendszer, ahol mindenki csakúgy megkap mindent.

Ha kell valami, tegyél érte.

2018. dec. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Nincsenek barátaim,nincs ki tanácsot adjon.21 év alatt nem sikerült egyetlen normális emberi kapcsolatot sem kiépítenem.Alkalmatlan vagyok az életre,ezt beismerem.A liberalizmus meg kapitalizmus alapján meg is dögölnetnék.Egyedül képtelen vagyok boldogulni.

Kádár alatt az állam a seggem alá rakta volna a munkahelyet.De most meg kirúgnak az összes állásinterjúról,nem kellek sehova.Ha meg kell szólalnim egy állásinterjún,zavarba vagyok,remegek,össze-vissza beszélek.Nem vagyok szimpatikus senkinek,nem vesznek fel sehova.

2018. dec. 31. 11:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!