Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Schmitt Páltól nem vették el...

Schmitt Páltól nem vették el a doktori címet? Most igen vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon egyszerű kérdésem. Schmitt Páltól a Nemzet Plagizátorától, a Hejjjesírás Bajnokától nem vették el a doktori címet?

Igen vagy nem?



Mert az iskolánkban szalagavató lesz januárban, melynek fővédnöke a hivatalos meghívó szerint (itt a nyomtatott meghívó a kezemben) Dr (!!!) Schmitt Pál.


Dr???


Most az vagy nem az? Szerintem már rég nem az.


2018. dec. 30. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvették. Volt szó róla, hogy megszerzi, de nem tette.
2018. dec. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha használja akkor az jogtalan, mert megfosztották a doktori címétől.

Azt nyilatkozta hogy megfogja szerezni, de erről semmilyen hír nem jelent meg hogy sikerült e neki.

2018. dec. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Schmitt Pál Az ország szégyene, én a helyében elbújnék a világ elől és mélyen szégyelném magamat.
2018. dec. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Halálági havi 800E-t kap + irooda + kocsi + sofőr + ktg térítés.... nézz utána. Haláláig mint volt közt elnök.


nem bújik az el, nem szégyelli az magát, legutóbb a Corvinuson volt fővendég...


nem szégyelli az magát!!!

Havi egy misivel a semmiért a zsebemben én se szégyellném magam

2018. dec. 30. 12:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos megírta neki valaki azóta a disszertációt és csak azért nem hozták nyilvánosságra a dolgokat, mert ez már a múlté. Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy Semjén úrnak is megírta-e már valaki ?
2018. dec. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Okosba megcsinálták neki az elvtársak
2018. dec. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!