Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire lehet veszélyes a...

Mennyire lehet veszélyes a Fideszre az hogy az ellenzék eléggé kezd összefogni?

Figyelt kérdés

[link]


Mindig az volt a vád az ellenzékre hogy abszolút nincs összefogás széthúzás van és ezért szerepeltek a választásokon úgy ahogy Most az ellenkezőjét látjuk hihetetlen nagy összefonódás kezdődik Gyurcsány a jobbikkal és társai....


2019. jan. 3. 13:47
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
7. Nyilván valamilyen hatás az nem azonnal fog kibontakozni hanem hosszú idő után után, én csak a lehetséget politikai jövőt kérdezem
2019. jan. 3. 14:12
 12/29 anonim ***** válasza:
29%
Semmi esélyük, mi Fideszesek kitartunk Orbán Viktor mellett akármi történjen! Hajrá Fidesz, Hajrá Magyarország!
2019. jan. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
55%
És milyen összefogás lenne belőle? Pl. az LMP saját magával sem tud összeférni, akkor hogy jutna kompromisszumra a DK a Jobbikkal? Ezeknek a pártoknak azontúl hogy Orbánt utálják semmi közük nincs egymáshoz, és kevésbé hasonlítanak egymásra, mint a Fideszre.....
2019. jan. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
71%
A mai ellenzék nem lesz képes legyőzni a Fideszt ,megosztott , hataloméhes, de egyéni érdekek mentén politizáló " elit" irányítja... Mi sem bizonyítja jobban, hogy már kétszer nem sikerült 🤔
2019. jan. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
22%
A Fidesz média úgyis lejáratja őket.
2019. jan. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
37%
Mivel a magyarok nem akarnak nyugati jólétben élni, ezért marad a Fidesz.
2019. jan. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
40%
Én eddig fogcsikorgatva próbáltam kitartani a Jobbik mellett, de innentől kezdve, hogy összeborulnak Gyurcsánnyal a koncért, én végeztem velük.
2019. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
52%

# 17

Dettó!

2019. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
51%

Olyan ember nemlehet Magyarország miniszterelnöke aki lop csal hazudik ahol csak tudja átveri a népet és a Magyar emberek érdekei helyett a külföldi milliárdosok érdekeit képviseli.

Magyarországnak olyan Miniszterelnökre és kormányra van igénye amelyik kiáll a Magyar érdekekért és a Magyar emberékért, és tudással szakmai felkészültséggel kormányozza az országot, valamint Magyarországnak barátokat szerez és nem ellenségeket, ez a minimum elvárás egy Igaz magyar miniszterelnökkel és kormányával szemben.

Aki nem tudja ezeket az elvárásokat teljesíteni az mondjon le.

2019. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%

A nyuszi, a róka és a farkas összefognak a medve ellen és legyőzik (már ha legyőzik)

Utána egymásnak esnek és kinyírják egymást.

Itt a vége, fuss el véle!

2019. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!