Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire lehet veszélyes a...

Mennyire lehet veszélyes a Fideszre az hogy az ellenzék eléggé kezd összefogni?

Figyelt kérdés

[link]


Mindig az volt a vád az ellenzékre hogy abszolút nincs összefogás széthúzás van és ezért szerepeltek a választásokon úgy ahogy Most az ellenkezőjét látjuk hihetetlen nagy összefonódás kezdődik Gyurcsány a jobbikkal és társai....


2019. jan. 3. 13:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
24%
Nem hiszem, hogy van esélyük a Fidesz ellen.
2019. jan. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
68%

Orbán nagyon elcseszte a dolgokat, elérkezett a történet a totális ellenállás szintjére.

Jobban teszi a kis döbrögi ha lemond mielőtt kilöknék a parlamentből mint egy hazaáruló tolvajt.

2019. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
72%
A fideszpropagandával ellentétben ha a tényeket nézzük pl. a tavalyi választáson rengeteg hely volt ahol alig néhány szavazattal nyert a fideszes, szóval ha pl az MSZP meg a Jobbik összefogna csak ők ketten már nagyon komoly veszélyt jelentenének a Fideszre, szóval ha egy össz-ellenzéki összefogás megvalósulna akkor nem hogy a kétharmaduk nem lenne meg de jó eséllyel kormányváltás lenne. (Már feltéve hogy nem csalják el megint a választást). Ne feledjük hogy a "kétharmad" úgy lett meg hogy a szavazók kevesebb mint fele szavazott a Fideszre, és ebben az ukrán, román szavazók is benne vannak, szóval bőven lenne esély akár le is győzni őket, de hogy kétharmaduk nem lenne az 100%.
2019. jan. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
3. Kétharmad az egyértelmű hogy nem lenne meg Még most is alig volt meg szóval az a kérdés hogy legyőzhető e az ellenzéki Összefogással
2019. jan. 3. 13:59
 5/29 anonim ***** válasza:
29%

Semennyire.

Az ellenzéki tömörülésben résztvevő pártok most fogják elveszíteni a masszív szavazótáboruk jelentős részét! (engem is).

Elvtelenül nem lehet politizálni (illetve lehetni lehet, de nem hosszútávú az eredmény).

Jobbik - Dk? Szerintem ez mindennek a megcsúfolása amit a jobbik eddig jelent(het)ett.

2019. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
6%
Kérdező! miért akarod legyőzni az ellenzéki összefogást???
2019. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
18%
2019. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
Majd Vajnai Attila a nép élére áll és lesz nemulass!
2019. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
5. Pont fordítva látom, én nagy fideszes voltam most is a fideszre szavaztam,de ez nekem nagyon tetszik hogy így összefog az ellenzék és az összes fideszes ismerősöm is így látja aki elég nagy tábor....
2019. jan. 3. 14:04
 10/29 anonim ***** válasza:
3%
Ezek bedarálják a fideszt.
2019. jan. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!