Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék hogy képzeli el...

Az ellenzék hogy képzeli el ezt a nagy összefogást? Egy pártként indulnak a következő választáosn vagy mi lesz?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy az ország nagyobb része nem akar Fideszt,de amíg van 20 ellenzéki párt,addig nem lesz kormámyváltás

2019. jan. 5. 23:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Levelező?
2019. jan. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
73%

"

A Fidesz felemelte a ponthatárokat,ezért nem vettek fel egyetemre.Fizetősre meg nincs pénzem.


De 480 ponthatár az álomszakon,annyit nem érek el.Meg albérletre sincs pénzem.


10 évvel ezelött felvettek volna.Ha Fletó lenne,felvennének."


Lehet hogy felvettek volna, de hogy nem végezted volna el az fix. Azért. Utálod a kormányt megértem, de hogy egy bizonyítottan szart akarsz helyette jól tükrözi az inteligencia szinted. Tudod ha a szaros gatyát kicseréled egy másik szaros gatyára a segged ugyan úgy tiszta szar marad

2019. jan. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
29%
Ha kevesebb stadiont építene valaki, és a pereputtyát továbbá a spanjait nem közpénzből futtatná és létrejönne némi valós társadalmi párbeszéd, már jobb volna ettől az elmebetegtől. Azt meg nem tudhatjuk ki milyen lenne, míg nem bizonyított. A csuti már sajnos bizonyított, és nagyon szarul szerepelt.
2019. jan. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
17%
Remélem Orbán kiépít egy erős diktatúrát és tönkrevágja az országot. A magyarok megkapnák, amit érdemelnek.
2019. jan. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

#22 biztosan elvégezném,mert egy olyan terület,ami már kiskorom óta érdekel és a szabadidőmben is szoktam olvasni erről most is.Meg van 2 nyelvvizsgám is,de közel sincs meg a ponthatár.Fizetősre simán meglenne.

De akkor legalább adnának kollégiumot,de azt se adnak a gyökerek,albérletet is miből fizessem?


Nem érdekel,hogy szar az MSZP,én jobban jártam volna velük

2019. jan. 6. 10:54
 26/26 A kérdező kommentje:
#24,ja tényleg,igazad van.Legjobb lenne,ha az EU megvonná a támogatást,márpedig ha így haladunk,megfogja.Akkor összeomlik ez az egész.A sok fideszbirka meg csak néz majd,hogy mi van
2019. jan. 6. 10:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!