Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék hogy képzeli el...

Az ellenzék hogy képzeli el ezt a nagy összefogást? Egy pártként indulnak a következő választáosn vagy mi lesz?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy az ország nagyobb része nem akar Fideszt,de amíg van 20 ellenzéki párt,addig nem lesz kormámyváltás

2019. jan. 5. 23:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%
Csak képzelik az összefogást. Amíg a mszp-dk ott van az összeborulásban addig nem lesz semmi.
2019. jan. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
54%

Kizárt az egyesülés, az MSP sosem fogadná el Gyurcsányt, ahogy sok más párt sem.

Valamilyen együttműködés esetleg, de az sem az összes párt között.

2019. jan. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
63%
Halálra lett ítélve az egész azzal, hogy hagyták az mszp-t és a dk-t bepofátlankodni az egész ELÉ!
2019. jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
54%

Oké hogy most mindenki a fidesz ellen van, de ez nem fog működni. Különböző ideológiai pártok nem fognak egyezni hosszabb, rövidebb távon, hiába az a közös céljuk hogy a fideszt leváltsák.

(Nem ellenük szólok, de szerintem képtelenség hogy az összes ellenzéki párt együttműködjön egymással. A választásokkor sem sikerült, pedig a 2/3 simán megakadályozható lett volna)

2019. jan. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
58%
Az lesz a szép, amikor a libralista, az árpádsávos meg a komcsi egy pártban lesz. 😂
2019. jan. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
59%
már a második választás volt ahol nem sikerült de majd 4 év múlva , három a magyar igazság úgy mondják
2019. jan. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
42%

Nem kell leváltani a fideszt. De kell az ellenzéknek annyival több támogatás, hogy ellenőrizni tudja.

Én fideszes voltam és vagyok is, de legutóbb az ellenzékre szavaztam, hogy ne legyen ekkora túlhatalma Orbánnak. Ezzel tönkre fogja vágni az országot. Az ilyen diktatúráknak mindig csúnya vége van.

2019. jan. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
59%

Kicsit csalódtam. Kezdem azt hinni az ellenzék becsapja azokat, aki nem akar Fideszből.

Emlékezzünk, mit mondtak a választásról, valami olyasmit, hogy unfair.

Na most gondolják ez a megoldás, az összefogás, és győznek egy unfairnak nevezett...vagy csak kamuztak? Nem is unfair? Mert összefogás helyett egy igazságos választási rendszerért kellene harcolni.

Már nem tudom.

Ez a rabszolgatörvényt is elfelejtik majd, egy ideig fújják, ahogy anno az új választási törvény igazságtalanságát, majd elfelejtik, és más csontot dob nekik a Fidesz, amin elrágcsálodhatnak; közben semmi sem változik, csak hantáznak össze-vissza, csak a duma megy.

2019. jan. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Hát pedig nekem pont az MSZP vagy a DK kell!!
2019. jan. 5. 23:58
 10/26 anonim ***** válasza:
71%

"Hát pedig nekem pont az MSZP vagy a DK kell!!"


Szívemből sajnállak. Jobbulást!

2019. jan. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!