Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire igaz, hogy a Fideszt...

Mennyire igaz, hogy a Fideszt a Jobbik és az LMP segítette hatalomra és nélkülük nem is sikerült volna ennyire rendíthetetlen hatalmat kiépíteni?

Figyelt kérdés
Nem nagyon foglalkoztam 2010 előtt politikával, de úgy nézegetem a dolgokat, hogy nélkülük nem ment volna a 2006-tól tartó hangulatkeltés ami a 2/3-adhoz vezetett.
2019. jan. 6. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Amikor a Fidesz 2010-ben kormáényra került mlg nem is létezett jobik meg lmp se
2019. jan. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Én fideszes vagyok, de kezded túltolni.

Nem sikerült rájönnöm, hogy mi a célod, feltehetőleg a fideszesek lejáratására kaptál megbízást.

2019. jan. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
3-as vagyok és a válaszom az 1-esnek szólt.
2019. jan. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ma 20:11

Nem parlamenti politikai pártként még, de léteztek már, hisz anélkül hogyan is kerültek volna be 2010-re a parlamentbe ha ekkor még nem léteztek volna induló alakuló pártokként. Vona Gábor és csapata felelt például a tüntetések aktívabb részeiért. Ezeket most olvasgatom, olyan furcsának tűnik ez ma már ebből a felállásból ami mostanra kialakult.

2019. jan. 6. 20:21
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
az lmp. ha az lmp mindenhol visszalép nem lenne meg a kétharmad, és Budapestet elbukta volna a fidesz
2019. jan. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez leginkább Dk-s propaganda
2019. jan. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az MSZP es Gyurcsany Ferenc miniszterelnok hozta ossze a ketharmadot a Fidesznek , gyengen kormanyoztak a vilagvalsag idejen , osszevissza hazudoztak , majd Gyurcsany ezt meg be is vallotta az oszodi beszedeben.
2019. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!