Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szigorították az ingyen...

Szigorították az ingyen ételosztás szabályait, még mindig áldják az orbán istenük nevét a rászorulók?

Figyelt kérdés

Voltam párszor ezeken a helyeken, eddig úgy volt hogy 2 adag ingyen főtt étel, meg egyet ott helyben is ehettél. Másoktól hallottam hogy van aki több helyre is elmegy és összeszed 4-5 adagot is. Vagy többször sorba lehet állni ugyanott.


Most már regisztrálni kell 1 helyre és csak oda lehet menni és max 1 adagot osztanak. Állítólag ez már évek óta megy én meg most vettem észre hogy itt is van egy ilyen hely, 1x bementem és azonnal szigorítják.


Nincs pénz a 2-3 adagra? Ahogy néztem szinte csak nyugdíjasok jártak, ezt is el kellett venni?



2019. jan. 7. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Orbániában nincs helye hajléktalanoknak és szegényeknek. Stadion és pénzszórás kell.
2019. jan. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Miért is volt jó a régi gyakorlat? Hogy legyen, aki 5 adagot betol, másnak meg nem jut? Vagy hogy még többen kedvet kapjanak hozzá, hogy így is lehet sokat enni, nem kell próbálkozni azzal, hogy előteremtsük a rávalót?
2019. jan. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: "Ahogy néztem szinte csak nyugdíjasok jártak, ezt is el kellett venni?"
2019. jan. 7. 18:41
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Ingyen ételosztás általában a rászorulóknak jár(ha az lennél kétlem hogy a gykn trollkodnál), szóval pofátlanul bejársz zabálni.


Ennek szabályozása pont az ilyen szemétládák miatt hozták meg mert van aki nem szorul rá és kihasználja ezt hogy elmegy 4-5 helyre is aztán ha elfogy és netán pont annak nem jut akinek valóban szüksége volna rá

2019. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elvenni? Pont hogy az veszi el mások elől aki pofátlanul trükközve 4-5 adagot betol, és épp ezt hivatott kiküszöbölni a dolog.
2019. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem igazán értitek a kérdés lényegét "szóval pofátlanul bejársz zabálni."


Nem járok be.

2019. jan. 7. 22:30
 7/8 anonim ***** válasza:

"

Nem járok be."


Pedig ezt írtad


"Voltam párszor ezeken a helyeken"

"1x bementem és azonnal szigorítják."


Az egyikben többes számban beszélsza másikban csak egyről.

De tegyük fel hogy csak megnézni voltál hogy működik (gondolom erre is akartál kilyukadni.)


Nos még le is írtad hogy mik voltak előtte a hibái, volt aki többször sorban állt, máshelyre elment összeszedni 4-5 adagot. Ěs ezt szigorítótták az efajta pofátlan viselkedés miatt neked pedig lényegében az a bajod hogy igazságosabbá tették az étlosztást.

2019. jan. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pf :D
2019. jan. 8. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!