Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lehet a célja egy Momentum...

Mi lehet a célja egy Momentum - Fidesz együttműködésnek?

Figyelt kérdés
Másfél hete a Momentum apparátusából egy tag mondta el nekem, hogy tudomására jutottak bizonyos dolgok a belő körön belül. Emiatt ki is akart lépni, de úgy döntött, hogy már csak azért is marad, hogy többet megtudjon és később ki tudjon tálalni a közönségnek. Szó volt többek között Fidesz-Momentum összeröffenésről és valami beépített reklámmarketingről is. Ezen egy kissé felháborodott, de úgy döntött, hogy egyenlőre meghúzza magát.

2019. jan. 8. 09:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
21%

Egyetértek veled, jól írod. "A gyűlölet meg meglehetősen veszélyes összetartó erő, torzítja a látást és anarchikus."

A menekültek ellen szított gyűlölettel is ez a helyzet meg az EU elle szított gyűlölettel is meg a Soros ellen szított gyűlölettel is.

Milyen érdekes dolgok jönnek ki abból ha több oldalról is megvizsgáljuk a világ dogait, igaz? :))

2019. jan. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Rákóczit meg nem keverném bele semmiképpen azorbán sunyi ügyeibe.

Rákóczihoz orbán olyan messze van mint batyus zsidó Jeruzsálemhez.

2019. jan. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
34%

nem a sunyi ügyekbe kevertem - a trágár "ellenzéki" jelszó ellen hoztam. Végül is a sok név mögött MÁR ( a világ itt tart)csak két rendező erő van:

1. nemzeti országot akar, magyar sajátossággal, édes anyanyelvvel,vallásszabadsággal

2. világállamot, pénzistennel, banktemplommal összeolvasztott tégelyt, ahol már a hazaszeretet, igazság, anyanyelv, hit, közösségek - eltűnt fogalommá válnak. Nem is értik, nem is szeretik ezeket.

---

melyiket akarod?

------

Weöres a vaskorról:e bből a III. fejezet, ahol még az aranykorról is olvashatsz [link]

A Vaskorban csak őrök és rabok vannak, s minden rendszerváltozáskor e két kaszt megcserélődik (!). A szépséget felváltja a kívánatosság, a művészetet a szórakoztatás és lakásberendezési lim-lom. A Vaskor embere amilyen erőszakos, ugyanolyan tehetetlen; mindent szervez, rendez, irányít, de csak kuszaság lesz belőle; minden, amiből építeni akar, kátyúból van. Sohasem fordul a felső hatalom ellen, hiszen nem is ismeri; kipusztításához nem kell vízözön: ha feléli lehetőségeit, tönkremegy.

E négy korszak az eszme-időben létezik, nem a történelmi időben; de a történelmi idő minden szakasza viseli e négy korszak valamelyikének bélyegét.

Vizsgáld meg, hogy te magad az Arany-, Ezüst-, Érc- vagy Vaskorszakba tartozol-e."


.

2019. jan. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Köszönöm a jótanácsodat, de én eltudom magamnak dönteni hogy mi a jó és mi a rossz számomra.
2019. jan. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
11:19-nek írtam ezt:Köszönöm a jótanácsodat, de én eltudom magamnak dönteni hogy mi a jó és mi a rossz számomra.
2019. jan. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!