Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az a migránsos agymosás?

Mi az a migránsos agymosás?

Figyelt kérdés
2019. jan. 10. 07:37
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
#39. Nem kell ennyira csűrni csavarni, ott van feketén fehéren, csak nem tudsz angolul gondolom. GDP és egy főre jutó fogyasztás alapján állították fel a rangsort. És a fogyasztásban benne van neked minden, minimálbértől a lakossági megtakarításokig minden. Munkanélküliség. Aha. Tényleg jó, hogy a sok közmunkás lézengő nem rontja a statisztikát.
2019. jan. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

"Mert én úgy gondolkodom: rossz a Fidesz? Sok mindenben rossz. Van jobb? Nincs. Akkor ennyi."


Azt akarod mondani hogy a Fidesz a legjobb párt amit Magyarország ki tud termelni? Annál a Fidesznél akinek a tagjai sok milliárd közpénzt lopnak gátlástalanul, lerohasztják az egészségügyet és oktatást, vallási és etnikai csoportok ellen uszítanak, korlátozzák a szólásszabadságot stb. Bocsi de ennél tényleg már csak jobb lehet.

2019. jan. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
#40. A csúszós lejtő érvelést viszont jól alkalmazod. Csak hibás. Ez nem így működik, hogy ha nem lesz fidesz, akkor nem jó valaki lesz, és akkor bejönnek a migránsok, és akkor 20 millió migráns lesz kis országunkban. És igen, ezért vagy agymosott, mert folyton ilyenekkel tömik a fejeteket, hogy válasszatok: glóriavanafejünkön fidesz, meg sorosbrűsszelmigráncs ellenzék. Ezt pedig hamis dilemmának hívják. Ennek is nézz utána.
2019. jan. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

#42: ez szerintem is nagyon sajnálatos. Nyílván a Fidesz keze is bennevan ebben - ami nem szép dolog. Ettől még én nem látok ma Magyarországon olyan pártot, amiről elhinném, hogy jobban tudna kormányozni, mint a Fidesz - pedig nincs olyan nagyon magasan a léc. De még olyan politikust se nagyon találok, aki Orbán helyébe léphetne. Minimum egy Horn Gyula, Botka, Schiffer, Bajnai kéne. Én az ilyen Kunhalmi Ágneseken csak röhögni tudok.


#43:

2019. jan. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Na ez meg lemaradt...

#43: én csak azt mondom, hogy az nem jó érv, hogy "de hát egyelőre kevesen vannak". Amúgy meg Fletó, ha jól emlékszem, a saját lakásába is költöztetett párat, szóval esze ágában se lett volna kerítést húzni, és azt is kinézem belőle, hogy simán leromboltatná, ha a brüsszeli nyomás úgy kívánná.

2019. jan. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!