Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az a migránsos agymosás?

Mi az a migránsos agymosás?

Figyelt kérdés
2019. jan. 10. 07:37
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
86%

SzDG

Valóban, lényegesen jobb a helyzet mint egy világválság idején.

Jó a meglátás.

És arról mi a véleményed, hogy egyedül Bulgáriánál jobb az életszínvonalunk?

2019. jan. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
22%
21#. Hát arról ez a véleményem 😂😂😂😂 Na akkor álljál elő légyszíves konkrét adatokkal...
2019. jan. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
57%

Valahogy meg kellett nyerni a választást. Szerintem több száz ezer szavazatot nyertek a migránsozàssal.

Mivel semmi programjuk nem volt és értékelhető teljesítményük sem volt az utóbbi 8 évben, úgyhogy ki kellett találni valamit.

A félelem keltés, ellenségkèp kialakìtàs egy klasszikus módszer. Azt hitetik el a választokkal, hogy veszély van és csak ők tudják megvedeni őket tőlük, az ellenzék nem, ő a nyakukra hoznà. Ezt hitettek el és ezért nyertek választást.

Igen, érdekes mód a migráns veszély abba maradt április 8 ota. Azóta Brüsszeltől meg Sorostol kell félni, most tőlük véd meg a kormány.

Kell valami, ha már az eletszinvonal a béka segge alatt, az egészségügy és a nyugdíjellàtàs is haldokloban..

2010ben a fidesz olyan ígéretekkel nyert, hogy lesz 13.és 14.havi nyugdíj meg óriási minimálbér emelés, minden király lesz ha ők jutnak hatalomra.

2018ban ezeket már ciki lett volna mondani, hiszen lett volna 8 évük bevezetni a 13.és 14.havi nyugdíjakat és fizetéseket.. Így jött a migránsozàs. És bejott, van aki tényleg retteg tőlük és elhiszi, hogy Németország meg Svédország már elhetetlen a migránsok miatt! Meg hogy a németek hozzánk menekülnek, mert nálunk biztonságban vannak mert Viktor megvéd.. Totál elhiszik az emberek ezeket

2019. jan. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
28%

A migráns áradat valós probléma, ami elég komolyan ki fog hatni Európára a következő évtizedben.

Persze, hogy nem itt akartak megállni, csak éppen a dublini határozat értelmében a németek visszatoloncolhatták volna ide mindet (vagy csak azokat, akikkel végképp nem tudnak mit kezdeni).

Valóban vannak súlyos problémák az országban (mondjuk én személy szerint éltem már sokkal rosszabbul is - pl Fletó alatt), éppen ezért, különösen ezért nem hiányzik mégegy súlyos probléma a nyakunkba - amit ráadásul egyáltalán nem is egyszerű megoldani.

A kerítés volt az egyetlen logikus lépés.

2019. jan. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
64%
Azt a kerítést a kutyám is megkerüli. Csak látszat.
2019. jan. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
57%
12-es vagyok. Szerintem a cigányok több problémát okoznak az országban. Nagyon könnyű a monitor mögül pofázni de menyél be a hős utcába vagy a kis zúg falukba különös képen ajánlom Kaposvár mellett Beleget és ott mond hogy a migránsok a legnagyobb baja Magyarországnak amikor 20 cigó vesz körbe és kést rántanak az utcán rád. Tudom a Fideszes médiába ez nem fér bele mert nálunk minden szép és jó de vannak ilyenek. És igen tény van baj a migránsokkal euróbában de svédeknél az utcán nem folyik patakokban a vér az utcákon , a németeknél nincsenek 3 méteres hulla hegyek akiket a migránsok ölnek meg. Ellentétben pl Németeknél mondjuk én mint Hegesztő tuti nem 180-at kapok nettóban hanem 2200 euró/ hó vagy mondjuk Svájci bérektől hol vagyunk. De ellentétben büszkélkedhetünk az egyik legöregebb jármű parkkal európában
2019. jan. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

# 22/26

Milyen valós adatok kellenek?

Ez egy tény, nem a Te vagy az Én véleményem kérdése.

2019. jan. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:

SzDG az adatok, ahogy kérted. Kb. mindenki elérheti:

[link]

2019. jan. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
72%

"És szerinted azóta hány milliónál tartunk???"


3 millió? Vagy még annyi se? VS Európai Unió népessége: 510 millió fő. Tényleg "elözönlenek" minket. HÚ, már lassan többen vannak..... jajjaj.

2019. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

#25: szinte majdnem igazat adok. De nem látszat, hanem szimbólum. És fontos dominó hatást is elindított, amit - igen - le lehetett volna fejben is zongorázni, de úgy tűnik, kellett egy fizikai kerítés ahhoz, hogy a felek végiggondolják az ok-okozati összefüggéseket.

Érdekes módon ahogy megépült a magyar kerítés, felhúztak egyet a horvátok is (előtte pedig buszozták ide nekünk a migriket). Majd a macedónok is, végül mostanra eljutottunk oda, hogy már nem köthetnek ki Görögországban, Olaszországban az NGO-snak álcázott embercsempész hajók.

Valóban elég lett volna ez az utolsó lépés, de kellett a kerítés, hogy ezt kikényszerítse.

2019. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!