Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az a migránsos agymosás?

Mi az a migránsos agymosás?

Figyelt kérdés
2019. jan. 10. 07:37
1 2 3 4 5
 31/45 Koplárovics Béci ***** válasza:
8%

"Nőket erőszakolnak ma is magyarországon, magyar emberek. Egyébként nálunk az egyik legnagyobb arányú a családon belüli erőszak, nemi erőszak. Szóval ezeket a migrós erőszakolós dolgokat nem tudom mennyire célszerű erőltetni."


Hja. Tehát ha erőszakolnak amúgy is nőket, akkor már úgyis mindegy, a statisztikát alig fogják már rontani, jöjjenek még nyugodtan? Igen. Valós probléma az, hogy migránsok nélkül is van erőszak. De erre biztosan nem megoldás, ha jönnek migránsok is erőszakolni. Az sem, ha nem jönnek, de miért tegyük a saját életünket nehezebbé? Biztosan nem lesz jobb a helyzet migránsok nélkül, de miért akarjuk még a meglévőt is rontani?


"Terrortámadások voltak mindig is."


Hja, akkor ezért is mindegy, kibírjuk, jöjjenek csak. Legyen még, mert ha nem lenne, akkor már hiányozna. Sőt, ez munkahelyeket teremt, mivel kell rendőr, meg ha nagyobb a rombolás, akkor fel kell építeni egy épületet is. Szóval ugyanúgy mint az erőszakolásnál: nem feltétlen lesz kevesebb terrortámadás migránsok nélkül (bár hozzá kell tegyem: Magyarország egyelőre megúszta), de minek rontani a helyzetet? Ha téged képen töröl valaki, akkor sorba állsz mégegy pofonért, mert olyan jó volt?


"És igen, németeknél, meg olaszoknál szar a helyzet. Oda mentek migránsok. Nyilván nem a magyarország nevű sertéstelep volt a céljuk."


Végülis tegyék csak tönkre azokat az országokat, ahonnan gyakorlatilag pénzelnek minket. Eddig is nagy volt a baj, hát akkor már nem mindegy, ha még nagyobb lesz?

2019. jan. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
0%

#18: attól hogy az évente érkezők száma csökken, a betelepültek összlétszáma nő


#29: és hány gyereket szül egy svéd, és hány gyereket egy migráns? Hogy a családegyesítésről ne is beszéljünk.

2019. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

31-es

Akkor miért nem az volt a program része, hogy fellépnek csak simán az erőszak ellen?

Vagy növelik a közbiztonságot?

Jah, hogy úgy nem működött vonla a megfélemlítés?


Vagy miért nem tesznek most ellene? Átmentél az agymosáson az a helyzet.

2019. jan. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
0%
28# - as. Persze ragadjunk ki egy "mutatót" meg 2015 2016 összehasonlítását. Hát ez tényleg korrektül jelzi 2018-19 es Magyarország állapotát😁 ja és Churchill után szabadon: én is a saját magam által hamisított statisztikának hiszek...😂
2019. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
68%

"Végülis tegyék csak tönkre azokat az országokat, ahonnan gyakorlatilag pénzelnek minket. Eddig is nagy volt a baj, hát akkor már nem mindegy, ha még nagyobb lesz?"


Nyugat-Európában az 1950-es évektől milliószám élnek migránsok és mégsem mentek tönkre ezek az országok. Sőt, nagymértékben hozzájárultak az újjáépítéshez és jelenleg a világ legélhetőbb országai között vannak. A retardált fidesz szavazó persze azt is elhiszi hogy Bécsben migráns apokalipszis van :)

2019. jan. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
#34 "jóindulatúan" kihagytad, hogy van ott 2017-es adat is, a kiadás 2018 december. :) De hát akkor még biztos nem a fidesz volt, azért.... ja várj!
2019. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
#32. Akkor aggódj csak a svédekért. Nem kéne azzal foglalkozni, ami itthon van?
2019. jan. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
77%

SzDG

Miért akkor nem a fidesz volt hatalmon???

Vedd már észre mekkora egy agymosott vagy

2019. jan. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
0%
38#... akkor te meg hasonlítsd össze légyszíves 2015 16 17 es adatokat mondjuk a 2005 2006 2007 es adatokkal!! Legyen szó gazdasági növekedésről ,legyen szó a keresetekről reáértékéről, legyen szó jegybanki alapkamatról, legyen szó munkanélküliségről, legyen szó gazdasági növekedésről, legyen szó beáramlott működő tőkéről, legyen szó inflációról, legyen szó lakosság megtakarításokról, a minimálbér alakulásáról, legyen szó a családi adókedvezményről, legyen szó a családi otthonteremtési támogatásról, legyen szó a lakosság devizaadósságáról. Jó munkát! Persze, tudom, egyszerűbb elintézni, hogy agymosott, meg elvakult, stb.
2019. jan. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
24%

#37: ezt arra írtam, hogy #29 szerint az 510 millió európai lakoshoz képest a 3 millió elhanyagolható.

Ezt az egylépéses logikát nem állhatom a liberális "gondolkodásban". Hogy aszongya, most kevesen vannak, hadd jöjjenek - ezt addig mondogatja, amíg már sokan lesznek, akkor jön a "hű b***eg".

Vagy takarodjon Orbán. Hogy mi lesz utána? Bele sem gondolnak. Majd tüntiznek megint ha nem jött be a váltás - vagy nem tudom, mi jár a fejükben.

Mert én úgy gondolkodom: rossz a Fidesz? Sok mindenben rossz. Van jobb? Nincs. Akkor ennyi.

Bírom, amikor ilyeneket hallok, hogy ennél már csak jobb lehet. Baromira nem igaz. Sztálin jobb lenne? Mao? Rákosi? A venezuellai busz sofőr? Mindig van rosszabb.

Visszatérve a 3 millióra. Ennyi jött be 3 év alatt. Akkor egy generáció (legyen kb 20 év) alatt bejön kb 20 millió. Plusz a gyerekeik, az legalább még 30 millió (3 gyerekkel számolva) - egy generáció alatt!

Plusz-mínusz 50 millió bigott erőszakos ingyenélő 20 év múlva marhára nem mindegy - szerintem. De én nem tudok gondolkodni, mert fideszes agymosott vagyok...

2019. jan. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!