Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ti üzleti zseninek...

Fideszesek! Ti üzleti zseninek tartjátok Mészáros Lőrincet? Okosabb, mint Zuckerberg?

Figyelt kérdés
Vagy mivel magyarázzátok, hogy egy falusi gázszerelő Magyarország leggazdagabb emberévé vált a fidesz kormányzása alatt?

2019. jan. 14. 10:26
 91/140 A kérdező kommentje:

Mekkora a valószínűsége, hogy a "másik" SzDG pont idejön elolvasni ezt a kérdést, és magára vállalja? :D Lol :D


Íme, a fidesz szavazóbázisa :D

2019. jan. 14. 15:13
 92/140 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj, jó lenne, ha leakadnál rólam, ne sértegess! Hogy beszélgetnék magammal? Én regisztráltam előbb ezzel a névvel, de lett egy másik SzDG, aki szextémákban kommentelt, azóta át kellett írja a nicknevet, ő már " ebugatta101"...
2019. jan. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/140 anonim ***** válasza:
100%
Igen, erre nem gondolt az egybites agyával:D A másik SzDG azon nyomban itt terem. A szex kategórián kívül pontosan ezt az egy kérdést frissítgeti folyamatosan:D Édes istenem ekkora hülyét is ritkán látni még itt gyakorin is:D
2019. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/140 anonim ***** válasza:
47%
Hogy jön ide kedves kérdező? Úgy ,hogy megírtam neki, hogy amint lehet ( leginkább azonnal), írja le, amit le is írt! Volt ebből már kavarodás, hidd el!
2019. jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/140 A kérdező kommentje:

És ráadásul a másik SzDG is pont 68%-on áll :D


Istenem, ezek még hazudni sem tudnak rendesen :D

2019. jan. 14. 15:19
 96/140 anonim ***** válasza:
100%
Ha átírod a nicknevet, az mindenhol átváltozik :) Kellemetlen... Pisikirály.
2019. jan. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/140 anonim ***** válasza:
100%
SzDG és azt tudtad hogy egyrészt nem tudsz regisztrálni már létező névvel. Másrészt max. admin segítségével lehet átírni a neved. Harmadrészt ha átírnád a neved, az összes kérdésen és válaszon már az új név szerepelne. Pont úgy ahogy mikor rejtettre állítod a neved, eltűnik minden kérdés és válasz felől is. :D
2019. jan. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/140 A kérdező kommentje:
Persze-persze. Ő meg pont a gép előtt ült, és már ugrott is, ahogy kérted. Szerintem ne égesd tovább magad :D
2019. jan. 14. 15:21
 99/140 anonim ***** válasza:
100%
68%-on van a másik SzDG is, ennek mennyi az esélye? :D Alapból a rendszer nem enged létező névvel regelni, majd pont nálad fog bebugolni jaja :DD Idióta és védi magát a végletekig. Pont mint orbán atyád:D
2019. jan. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/140 anonim ***** válasza:
0%
És te tudtad, hogy éppen ezért beszélgetni sem tudok önmagammal(?)...na mindegy, látom menthetetlenek vagytok, persze én vagyok az Szdg, meg az ebugatta101 is, nagyon okosak vagytok tényleg...mit magyarázok itt nektek, tök mindegy!!
2019. jan. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!