Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ti üzleti zseninek...

Fideszesek! Ti üzleti zseninek tartjátok Mészáros Lőrincet? Okosabb, mint Zuckerberg?

Figyelt kérdés
Vagy mivel magyarázzátok, hogy egy falusi gázszerelő Magyarország leggazdagabb emberévé vált a fidesz kormányzása alatt?

2019. jan. 14. 10:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/140 A kérdező kommentje:
Most linkeltem be egy videót, ahol maga Orbán mondja a saját szájával, hogy Soros ösztöndíjas. Vagy szerinted ezt a videót is Gyurcsány manipulálta?
2019. jan. 14. 11:35
 42/140 anonim ***** válasza:
0%
Vagy nem majd arra a csajra aki beszélt a videöba hát ilyan elnök kellene Magyarkrszágra!Vagy ha ő nem lehet mert nem tudom mi lehet valami képviselő nem érdekel akkor egy olyan gondolkodasú ember kéne mint ő!Majd együtt élek a házamba a migráns gyerekemmek migráns feleségemmel mert a migráns lányoknak gyönyörű barna bőrük van!
2019. jan. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/140 anonim ***** válasza:
0%
Ja jooo Rendben.Akkor bonzsd le a kerítést!
2019. jan. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/140 anonim ***** válasza:
100%

Én a kettőt nem vetném össze, mert nem egy kategóriába tartoznak.


Zuckerberg egy olyan aki képes volt újítani valamit a világban és nagyon bejött neki. Ezen kívül Zuckerberg a Harvardra járt informatikát tanul.A hozzá hasonló emberek abból gazdagodtak meg , hogy kitaláltak valami újnak számtó dolgot amire volt piaci igény ilyenek voltak még pl Steve Jobs, Bill Gates,Elon Musk stb..


Mészáros egy mezei gázszerelőből lett milliárdos akinek semmi forradalmi újdonsága nem volt nem járt elit egyetemre. Egyszerűen a rendszer haszonélvezője de ilyen minden ország minden kormányánál van szóval ezen nem kell meglepődni

2019. jan. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/140 anonim ***** válasza:
0%
Orbán csinált kerítést a határra!Ő fékezte meg a migriket!Lehet régen soros bérenc volt ő is mint most az ellenzék...De ő legalább észbe kapott időben...
2019. jan. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/140 A kérdező kommentje:
Én azért szégyennek tartom, hogy egy buta gázszerelőt neveztek ki strómannak. Simicska legalább diplomás ember volt, róla hihetőbben hazudhatták, hogy a saját eszéből gazdagodott meg (valójában persze, hogy nem). De Mészáros? Beszélni sem tud az az ember. Tényleg elhiszed róla, hogy nem stróman, és a saját tehetségéből lett ilyen gazdag?
2019. jan. 14. 11:40
 47/140 A kérdező kommentje:

Tessék, itt a kerítésed, ami megvédte Magyarországot és Európát :D


[link]

2019. jan. 14. 11:43
 48/140 anonim ***** válasza:
0%
Igenis megvédi! Egyébként akkor a logikád szerint:A Time magazin náci lap mert Adolf Hitlert az év emberének választotta.Aki bogárhátút hajt az potenciális náci.Aki linzi Bundesreal gimnáziumba járt az mind náci és Hitler szimpatikusa Orbán is soros bérenc.
2019. jan. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/140 anonim ***** válasza:
0%
Hány ezer menekültet állitott meg a kerítés elarulom sokat!Szerbiába van egy barátom mint azt már mondtam ott minden naposak a migránsok.Szabadkánegy iskola tele van velük multkor hasba szurtak egy gyereket
2019. jan. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/140 anonim ***** válasza:
0%
Szabadkán egy iskolába*
2019. jan. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!