Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ti üzleti zseninek...

Fideszesek! Ti üzleti zseninek tartjátok Mészáros Lőrincet? Okosabb, mint Zuckerberg?

Figyelt kérdés
Vagy mivel magyarázzátok, hogy egy falusi gázszerelő Magyarország leggazdagabb emberévé vált a fidesz kormányzása alatt?

2019. jan. 14. 10:26
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/140 A kérdező kommentje:
#O1G
2019. jan. 15. 13:54
 132/140 anonim ***** válasza:
Én írtam a fideSS-et. Akkor tisztázunk valamit én nem szavazók egyik sz@rágó sem. Egyik sem képvisel minket csak lopnak. Nem volt ez máshogy régen sem és nem lett volna máshogy , ha a Jobbik,Mszp,Dk,LMP nyerte volna a választásokat. Addig nem is lesz változás amíg az elmúlt 5 választást megnyerő kormánytagok nem lógnak sorba Pest utcáin. Akkor a következő talán már gondolkodik is . Engem nem érdekel kinek mennyi a szavazója én nem törődök ezzel a redvadék hellyel sem Európával sem a világgal . Én csak is magammal törődök illetve a családommal ennyi
2019. jan. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/140 anonim ***** válasza:
100%
De ami itt megy ebben az országban az katasztófa. Jártam Kanadában, Norvégiában, Németországban, Ausztriában és láttam, hogy ott hogy élnek az emberek
2019. jan. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/140 anonim ***** válasza:
0%

"...nem lett volna máshogy , ha a Jobbik,Mszp,Dk,LMP nyerte volna a választásokat. Addig nem is lesz változás amíg az elmúlt 5 választást megnyerő kormánytagok nem lógnak sorba Pest utcáin."

Érdekes mert ez egy kicsit ellentmondásban van azzal, amit az utóbbi napok általad írt kommentjeiben láttam, gondolom nem szeretnéd, ha kigyűjtenék belőle egy csokrot. Azok kizárólag FideSS-ezésről, agymosott Fidesz szavazókról, Orbán- szidalmakról, gúnyolódásról szólnak. Akkor melyik "állításod " igaz? Vagy most hazudtál, vagy korábban, oly sok kommentedben. Ha csak a családod és a környezeted érdekel( ne), ahogy írod, akkor miért olyan fontos,hogy gyalázkodj, uszíts, megkockáztatom, szélsőjobboldali stílusban oly sokszor " kommunikálj" a politikáról? Számomra ez tovább erősíti azt, amit fent leírtam.

2019. jan. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/140 anonim ***** válasza:
Nyilván nekem is van egy véleményem és megmondom. Látom mi zajlik az országban és ezen változtatni kéne. Bemész egy kórházba és meghalsz fertőzésben ez mi már ???
2019. jan. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/140 anonim ***** válasza:
0%

# 133/135 Időpont ma 14:00 Privát üzenet

Hasznos számodra ez a válasz?

"...nem lett volna máshogy , ha a Jobbik,Mszp,Dk,LMP nyerte volna a választásokat. Addig nem is lesz változás amíg az elmúlt 5 választást megnyerő kormánytagok nem lógnak sorba Pest utcáin."

Kedves fórumozó! Értem én , hogy van véleményed, nincs ezzel gondom, hidd el.

De akkor konkrétan rákérdezek: visszanézve az elmúlt napok általad beírt kommentjeit, miért csak a Fideszt szidod, nem akármilyen módon, ha te magad azt állítod az idézett hozzászólásodban, hogy tulajdonképpen mindegyik egyforma? Egyszer nem olvastam tőled egy olyan kommentet, ahol bármelyik másik pártot, vagy annak szavazóit szidtad volna! Nyomokban sem. Na mindegy, ahogy írtam, vagy most hazudtál, vagy akkor a fideSS- ezésed hiteltelen.

2019. jan. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/140 anonim ***** válasza:
Azért csak őket "szidóm" mert ostobák. Mondok nekik egy érvet pl hogy nálunk az autók életkora az egyik legöregebb az unióban vagy , hogy 27%-os áfa vagy, hogy sok kórházban van kórházi fertőzés és mi a válasz ? Te Soros Bérenc vagy. Mondhatsz nekik bármit, ha megkérdőjelezem , hogy nem ez az univerzum leg faxább helye akkor egyből azt mondják Soros. Én ezért szidóm őket mert a többségük idióta nem hallgatnak az ész érvekre vagy már csak vitázni is felesleges velük ,mert Magyarországon minden faxa és jó csak ugye Soros bácsi próbál tönkre tenni minket. De mivel SAJNOS ide születtem azért valamennyire befolyásol engem ezeknek a döntése még ha külföldre is megyek és úgy láttom az ellenzék még ha az ő irányításuk alatt sem lenne jobb az ország akkor is őket támogatnám. Ennyi
2019. jan. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/140 anonim ***** válasza:
48%
Köszönöm. Nem tudom, ki Soros bérencezett le, de ha nem vagy az, akkor nyilván az sem jogos.
2019. jan. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/140 A kérdező kommentje:
O1 Grazibeteg.
2019. jan. 15. 15:01
 140/140 anonim ***** válasza:
2019. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!