Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiúk! Szerintetek Donáth Anna...

Fiúk! Szerintetek Donáth Anna jó csaj?

Figyelt kérdés

2019. jan. 14. 15:19
1 2 3
 11/25 tgt ***** válasza:
100%

Jó csaj.

[link]

2019. jan. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Személyesen is ismerem. Együtt ültünk a kőbányai fogdán :-)
2019. jan. 14. 16:27
 13/25 anonim ***** válasza:
67%

Átlagos, de természetes a szépsége, úgyhogy "jó csaj". OK, tehát most itt külsőről van szó, ugye? Nem keverjük ide a politikát?!

Az öltözködését tekintve nem értem, miért kell egy 30 éves lánynak úgy öltözködnie, mint egy 40 év körüli anyukának... Egyidős velem, ettől kiráz a hideg. Tehát őőő felmerült itt a "meghát", hát nem, én nem, ez erekcióromboló, számomra legalábbis. Ne gondoljatok valami merőben másra, a k#rv&@s öltözködést én sem preferálom, de hogy kb. mire gondolok és maradjunk politikusoknál, Dúró Dóra öltözködési stílusa. Ráadásul ugyanez a korosztály. Ízléses, mégis fiatalos. Számomra nem attól lesz komolyabb, hogy asszonynak öltözik, hanem attól amit mond és ahogy mondja! Kunhalmi is jó példa erre. Ő meg egyenesen vénasszonynak öltözik, odakerült e közé a sok puhat... vénember közé és igyekszik hozzájuk öregedni vagy nem t'om, mi történhetett. Szerintem ott vásárol, ahol Merkel. Múltkor láttam egy képet Tordai és Kunhalmi állt össze egy képpé. Basszus, mintha az anyja lenne! Ezzel a frizurával meg valami bunda volt rajta asszem, meg úgy egyáltalán, ha Ági és nincs beszívva, akkor Ő ilyen: [link] Brrrr... Pedig Bence az idősebb!

De ha már itt tartunk, ez az öltöny-nyakkendő is agyrém, azon túl nincs ízléses, elegáns öltözködés férfitól vagy mi a helyzet? Ez a legfelső foka annak? A Fidesz anno (anno-anno) többek között ezért is "küzdött", hogy legyünk már egy kicsit lezserebbek, azt' eddig a leglezserebb miniszterünk Medgyessy volt. Aki ehhez tartja magát közülük az talán egyedül Deutsch, más nem... nem rémlik.

2019. jan. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
36%

#13

Németh Szilárd mackónadrágja nem elég lezser neked?


Egyébként egy (férfi) politikustól elvárás, hogy öltöny-nyakkendőben jelenjen meg. Ez az alapja annak, hogy komolyan vegyék.

2019. jan. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem átlagos, de jó.
2019. jan. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
58%

#12

Mé nem verted be neki?

2019. jan. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
37%
Egypárszor már kicsaptam rá
2019. jan. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
64%
Jah amúgy a mély hangja engem is nagyon meglepett
2019. jan. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
27%
Átlaga alatti szürke kisegér.
2019. jan. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
65%
*Átlag
2019. jan. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!