Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Beszakadt egy plafon egy VIP...

Beszakadt egy plafon egy VIP kórteremben a Bajcsyban?

Figyelt kérdés

444.hu/2019/01/10/bement-meglatogatni-a-frissen-mutott-baratjat-a-budapesti-korhazba-rajuk-szakadt-a-plafon-a-fizetos-szobaban? Fbclid=IwAR1i1V5IUpLjd2B80GE5IQ5qLMD2nh4XIn5bZuQtpETL9mKG4QoQcfJ6VTo


Ezzel sem fog foglalkozni zorbán, mert hogy "Üzleti ügyekkel nem foglalkozom."?

Ugye 11 e Ft/nap volt a VIP kórterem ára. És ez üzleti ügy.



2019. jan. 14. 21:42
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Titeket nem zavar, hogy a kórházban meghaltok és nem meggyógyultok? Vagy bármelyik szerettetek, rokonotok, barátotok? Bárkivel történhet ilyen eset!
2019. jan. 14. 22:26
 12/22 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen mi az istent akarsz kérdezni?


"Beszakadt egy plafon egy VIP kórteremben a Bajcsyban?"

igen


"Ezzel sem fog foglalkozni zorbán, mert hogy "Üzleti ügyekkel nem foglalkozom."?"

nem

2019. jan. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Téged ez nem zavar? Szerinted ez normális?
2019. jan. 14. 22:40
 14/22 anonim ***** válasza:
63%
Ez a gyakori kérdések és nem a gyakori vekengések oldala. Kérdeztél valami én meg válaszoltam.
2019. jan. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

a kórházakat az esetek 80%ban 60 év felettiek veszik igénybe,mert normális esetben addigra kopik el,vagy kezd gyengülni a szervezet.

és hiába a krumpli,liszt,olaj osztás,meg a 10e bözsi,az idősek kis része fideszes,pedig sokan azt hiszik,hogy azok.

az egészségügy leépítésével jelentősen nő a halálozás,így eltakarítható a nem fideszes idősebb réteghez tartozó szavazóbázis.

a másik lényegi ok a nyugdíjpénztár.

az ugye eltűnt ki tudja hova.

sőt valószínűleg 15-20 év múlva már nem is lesz fenntartható intézmény a nyugdíjrendszer.

ezért értelem szerűen a fidesz úgy jár jól,ha a nyugdíjéletkor elérésére jelentősen csökken azok száma akik igényelnék.

ez egészségügy leépítésével ez is lényegesen könnyebb.

a kifejlődött új feudális,vagy középrétegtől módosabb réteg pedig eleve nem veszi igénybe a magyar egészségügyet,ezért nem is értik a problémát.

2019. jan. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Az egész országban katasztrófa az egészségügy, ezt mindenki tudja.

Ha bekerülszbsajnos nem sok garancia van rá hogy épségben ki is jössz.

Szomorú, mert annyi pénzt levonnak tőlünk, de ha az embernek nincs pénze magánkórházba menni, akkor ne várjon sok jót. Vip, VVip vagy bármi legyen is az ember, közkórház az közkórház. És még örülj ha csak a plafon szakad rád.

Tudom, vannak rosszabb országok is, de ami itt van jelenleg, nagyon nem ideális állapot... -egy Soros bérenc-

2019. jan. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 EagleHUN ***** válasza:
81%

Most nem olvastam el amiket írtatok és nem pontoztam senkit semmire.


Csak annyit írnék műszaki szempontból a politikát teljesen kihagyva, hogy ilyen vakolatleszakadás viszonylag gyakran és sokkal jobb helyeken is előfordulhat.

- Ha a vasbeton födém (értsd plafon) szakad valakire az már nem élne!

- A vakolat max megüt. Jó egy frissen műtöttre ez is lehet veszélyes lehet.

- De bárhol előfordul ahol vasbetonra visznek fel vakolatot.

Rengeteg oka lehet a teljesség igénye nélkül mert nem vagyok az építőiparban csak találkoztam már pár ilyen esettel:

- Beázás.

- Hőtágulás.

- Hanyagul elvégzett munka.

- Túl nedves mész felvitele.

- Korábban valami mással volt lekenve a beton amire nem tapadt jól a vakolat.

- Kisebb földrengés is meglazíthatja.

stb stb stb...


Nem a kórházat vagy a politikát áll szándékomban védeni, tisztában vagyok vele hogy az EÜ-ben kevés a pénz és rosszak az állapotok. De azért a VIP részlegre ilyen helyen is adnak.

Csak nem kellene mindenre farkast kiáltani!

Mert akkor már senki nem fog figyelni amikor tényleg "farkas" van!

2019. jan. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
78%

Soros György szakította be a plafont hogy rossz fényben tüntesse fel Orbán Viktor Miniszterelnök Urat és a Fideszt! De az az igazság hogy minden eddiginél több jut az egészségügyre! Gyurcsány idején mennyi jutott? Azt akarjátok megint? A migránsok bejönnek és nem lesz több kórház felújítás!


Hajrá Fidesz, Hajrá Magyarország!

2019. jan. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

"Gyurcsány idején mennyi jutott? Azt akarjátok megint? A migránsok bejönnek és nem lesz több kórház felújítás!"


Nem emlékszem hogy a koszos bulgáriával versengtünk volna az utolsó helyért, és arra sem, hogy évi 1800 milliárd támogatás ömlött az országba. A válság ellenére volt valami rangunk .

2019. jan. 15. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 szántóvető ***** válasza:

kérdező hova lett a józan eszed?tedd fel már magadnak ezt a kérdést.megháborodtál,agyadra ment az orbán-utálat vagy valami más,ki tudja..

szeerinted trump merkel putyin kim dzsonun stb. felelősek lennének azért ha országukban beszakadna egy plafon?

menj dugjál egyet,hátha elmúlik a frusztrációd.

2019. jan. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!