Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Régebben jobbikosak voltatok,...

Régebben jobbikosak voltatok, most is azok vagytok meg?

Figyelt kérdés

@nno állandóan ez ment itt gykn.


Érdeklődni szeretnék politikai

hovatartozasotokrol.


Mert anno irt mindenki jobbikos szajhos volt. De mintha mar csak "szajhos" volna


2019. jan. 15. 06:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#6 vagyok:


A Gyk-n úgy van kiépítve, hogy lehessen dislike, like-t nyomni politikai véleményekre is. Nem a vélemény, az elvek a fontosak, hanem a dislike. Tudományos, áltudományos kérdéseknél (pl. tudományok, ezotéria) nem gond, ha ezt lehet jelölni, de a többi kategóriánál felesleges.

2019. jan. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Igen, itt nagyon megy a " zsigeri" dislike, meg vannak link- királyok, akik nem a valóságos életet nézik maguk körül, hanem a netes lófa...szságokra ugranak, aztán az az igazság és annyi!!! O1G, mindenki kussoljon.
2019. jan. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 szántóvető ***** válasza:
10-es,te sem írtál le semmi konkrétumot a frusztrációdon kívül.
2019. jan. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
79%
Szántóvető! Nem igazán értem, hogy miért kell neked leírni, de akkor leírom: 2010 óta magyar gazdaság állapota jelentősen javult, csökkent a munkanélküliség, nőtt a reálkeresetek értéke, minimális az infláció, hozzájuthatsz végre fix forint alapú hitelhez, nem vagy devizacsapdában, támogatják az adódon keresztül azt is, ha gyermeket vállalsz, támogatják azt is, hogyha otthont szeretnél teremteni, a minimálbér több mint a kétszeresére nőtt, személyi jövedelemadó csökkent, a működő tőke folyamatosan áramlik be az országba. Ez azt jelenti, hogy jók a gazdaság egyéb feltételei is. Sok itteni véleménnyel ellentétben a Fidesz évente több száz milliárdot fordít egészségügyi-oktatási fejlesztésekre, sportcsarnokok, sportlétesítmények építésére, óvodák iskolák felújítására, kiterjesztették az ingyenes tankönyvek és az ingyenes étkeztetés körét. Nézd már meg ember, mi ment itt ehhez képest 2002-2010 között. Ha nem tudod, nézz utána, ha nem tudsz különbség tenni, akkor vagy buta vagy, vagy elvakult.
2019. jan. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 szántóvető ***** válasza:
de miért vagy frusztrált?mi az oka hogy fideszes létedre nem tudsz normálisan válaszolni?érdekelt hogy milyen pozitívumokat vél felfedezni egy fideszes az elmúlt 10 évben.
2019. jan. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kedves Szántóvető! Tudod azért vagyok kénytelen néha így megfogalmazni a válaszaimat, (nevezhetjük frusztrációnak is),mert egészen egyszerűen tudod azt nem értem, hogy azokat amiket az imént felsoroltam, azokat miért nem látják jó néhányan az országban?? Amikor napnál világosabb, mindennel alátámasztott adatok és tények, nem a jobboldali sajtó kitalációi. De tovább megyek, sokszor az az érzésem hogy látják, de mivel a Fidesz kormányzásának köszönhetőek, ezért egészen egyszerűen elengedik a fülük mellett, olyan mintha nem is lenne, és elkezdik szidni a Fideszt -nyilván nem hibátlanok ők sem-, de azért az nem sportszerű, hogy a fenti tények tükrében, azokat elfelejtve, kiemelnünk egy két dolgot és azokat elkezdjük mantrázni, és megállapítjuk, hogy milyen szar ez a kormány... Igen, ez valóban frusztráló tud lenni.
2019. jan. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, hogy én nem vagyok megrögzött Fidesz szavazó. Nevezzük inkább bizonytalan szavazónak.
2019. jan. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 szántóvető ***** válasza:
hidd el nekem is erőfeszítésbe került hogy ne reagáljak az általad említett dolgokra.
2019. jan. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!