Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek szerint hogyan...

A fideszesek szerint hogyan lehet demokrácia Magyarországon, ha a legfőbb ügyész is fideszes? Nem azt mondom, hogy katonai diktatúra van itthon, de elnöki diktatúra az biztos.

Figyelt kérdés
2019. jan. 15. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem attól van egy országban demokrácia hogy a miniszterelnök és pártja ez kijelenti.

Majd a történelemírás ezt végső helyére teszi.

Addig is rombolnak tovább, ezeknek nem a haza becsülete a fontos de még a saját becsületük sem, hanem a gazdagodásuk, a vagyongyarapodásuk mindenáron.

2019. jan. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Dk-snak*
2019. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Most hogy jön ide a DK?

Ezt nem értem.

2019. jan. 15. 21:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát az veri ki a biztosítékot hogy fideszes...Legyen DK-s?
2019. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként valamiért eltünt amit irtam...
2019. jan. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy minden Keresztyén Magyar ember fideszes.
2019. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fideszes, te jó ég... Polt Péter kereken negyedszázaddal ezelőtt(!) volt képviselő-jelölt az akkor még félig-meddig liberális Fidesz színeiben, de nem jutott be a parlamentbe. Vagyis Orbán nem a politikai teljesítménye, hanem a szakmai hozzáértése miatt ragaszkodik hozzá.

Örülök, hogy szerinted nincs katonai diktatúra, de hidd el, az elnöki diktatúra is pont ugyanolyan mulatságos. Ugyanis az elnök Áder János (tudod, ez itt egy kancellária rendszer)... :)

2019. jan. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó, hülye voltam én is a fideszre szavaztam, akkor most fideszes vagyok? Mert ismerek olyan fideszest aki erre azt mondta nekem hogy nekik se volt másképpen a múlt rendszerben akkor most ez így természetes és ezzel kell élni és kuss nekem és a csürhének.
2019. jan. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!