Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mie a véleményetek erről a...

Mie a véleményetek erről a lányról?

Figyelt kérdés

Tudom aki rolla tesz fel kérdést mingyárt kiosszák.De azért én ezt még is megkisérlem! Természetesen megértem hogy az ellenzék hatalomra akar kerülni! Természetesen azt is megértem hogy ha az ellenzék lenne ""fejlett svájci vagy nyugati szinten lennénk"".Naponta olvasok olyan kérdéseket ezen az oldalon és itt a kulcs szó,EZEN dehát maragyunk ennél,ahol a fideszt elég választékosan kritizalják!Akinek meg más véleménye van annak vagy törlik a kérdését,lepontozzák stb...És most tuti lesznek akik majd ""alávaló trolnak""neveznek!



No de adott egy lany,Nagy Blanka.Ellégé választékosan beszél dehát ezt megjegyezhessük!És én is így fogok viszonyulni hozzá!(Gimnázista vagyok mint ő is!)A szüleimnek akik egyébként tanárok az első véleményük az volt rolla hogy: "ő egy nagyon ""képmutató"" lany! Nagyon jól leír engem is vallamint a korombelieket.Régebben a tüntetéseken nem voltak ien ""ékes"" szólású emberek."Ezt nem csak nagy Blankára értették!Nem állítom hogy a Fidesznél szebben beszélnének!De lényegesebben kulturáltak!Ha össze számoljuk hogy orbán hány csunya szót mondott egész életében,kijön hogy ő menyit 1 perc allat!



2019. jan. 17. 19:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%

Blanka még nem érte utol Bayert!

Amúgy pedig:

Nagy Blanka egy kultfilmből idézett Ádernek | 24.hu

[link]

.

Hallgass bele a buszon a nála fiatalabb lányok szövegelésébe, rá kell jönnöd, Blanka nem is trágárkodott hozzájuk képest!

.

"És én is így fogok viszonyulni hozzá!"

Honnan, miből veszed, hogy ő akarja a te hozzá viszonyulásod?

2019. jan. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ez teljesen igaz!Sőt példát mutatott a buszon ülő gyerkeknek.
2019. jan. 17. 20:38
 13/20 anonim ***** válasza:
51%
Hallgasd egy kicsit a Fideszt képviselő Bayert! Bagoly mondja verébnek?
2019. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Bayer nem egy gimnazista!Ő is tökéletes példa kép.Csak hogy a választékosan beszélő ellenzéket ossza ki,választékos beszéddel!
2019. jan. 17. 20:52
 15/20 anonim ***** válasza:
92%
Soros bérenc.
2019. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem bejön
2019. jan. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#10

Ha nem idéznék annyi helyen, sokkal kevesebben tudnának róla.

Nem úgy, mint a TV-ból is ismert és felkapott ötös számú tagkönyvtulajdonos szövege.

2019. jan. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szeretné eltakarítani a régi bútordarabokat. Ez nem egyszerű, de ilyen az élet. Régen azt hitték a Nap kering a Föld körül, és jött egy ember aki megkérdőjelezte.

Ma azt hiszik a Fideszt nem lehet eltakarítani.

Minden kornak megvannak a tévedései.

2019. jan. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Hát értem!Ezzel a kurtuláratlan ócsárlással semmire sem megy.
2019. jan. 18. 19:17
 20/20 A kérdező kommentje:
Tudod hogy lehet az emberek bizalmát megnyerni? Tervekkel, indokokkal miért lenne jobb? Ezzel!
2019. jan. 18. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!