Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet egy ilyen kaliberű...

Hogy lehet egy ilyen kaliberű ember mint Bayer műsorvezető és publicista?

Figyelt kérdés

Ilyen alpári, kretén stílusban hogy lehet műsort vezetni vagy újságot írni?

Biztos van baloldalon is ilyen, de a hozzá hasonlókat miért foglalkoztatják?


2019. jan. 15. 16:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%
Megküzdött az ezért. Tudony hány faxszt kellett leszopni, és hány aranyeres szaross segget kellett tisztára nyalni, a kommunista talpnyalástól kezdve a fidesz seggnyalásig, hogy egy ilyen szellemifogyatékos redaltált primitív buta bunkóból legyen minimális nézettségű echo tv-n az élettársával(Bencsikkel) legyen belőllük egy orbántapsoló 576. rangú legalja műsorvezető vénségére?
2019. jan. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
54%

Na nem mondjál már ilyet, övé az ötös számú tagkönyv.

Ami az ő száján kijön, az egyértelműen arany igazság.

Azért mondjuk az én lányomról beszélt volna igy, kérnék kis szivességet ukrán testvéreimtől.

2019. jan. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Molyember ***** válasza:
39%
Műsorvezető? Lovagkereszt, bszki! :D
2019. jan. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
37%

Van értelme hozzá. Jól tud mondatokat fogalmazni. Olvasni a sorok közt. Képes higgadtan liberális fake-newsokat elolvasni úgy hogy összegyűjti a cáfolatokat. Ez nekem nem menne. Lecsapom a szennylapot elsőre...


Mond hogy nem igaz amit írt arról a diákról, akinek a taníttatását az én közpénzemből fizetem és noha még le sem jött a tojáshéj a se**ről már sz/rozik olyan embereket, akik annyit értek el 1 év alatt, amit ő sosem fog. Mond hogy nincs igaza Zsoltinak

2019. jan. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
39%

Nem vezeti a műsorát "alpári stílusban". Hogy mi a " kretén" műsorvezetés-újságírásban azt nem tudom.


Választékosan beszél, néha erős szavakat használ, de sajnos van mire. És értelmesen gondolkodik, azzal sincs hiba.


Konkrétan mi a bajod vele, nem írtad.

2019. jan. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
50%
Bayer választékosan beszél? Szó sincs róla. Olyan stílusban, olyan trágárul,, közönségesen beszél (Tomikával együtt), ami csak a sarki cigány-kocsmákban szokás. Szégyene az újságíró társadalomnak. De az a fontos, hogy nyalja a Fidesz hátsó felét.
2019. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%
Ö a NER lelke!
2019. jan. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

4# "Van értelme hozzá. Jól tud mondatokat fogalmazni. Képes higgadtan liberális fake-newsokat elolvasni úgy hogy összegyűjti a cáfolatokat"

Akkor most idézek tőle: "Ő a mi kis Blankánk, a jövő politikusasszonya, ugye, aki ha gimnazista, akkor maximum 18 éves lehet, és már egy igazi, kretén, barom állat. És még csak 18 éves... Az a helyzet, hogy te nem hős vagy, hanem egy szerencsétlen, nyomorult, ócska, kis proli. És hogyha így folytatod, akkor belőled nem hős lesz, hanem maradsz egy szerencsétlen, nyomorult, rohadt, kis proli."

Gyönyörű megfogalmazás. Oldaltól és politikai hozzáállástól mindenkinek így kéne beszélnie. Ja és persze milyen diszkrét, milyen higgadtan és kulturáltan kezeli mások eltérő politikai véleményét!


"Mond hogy nem igaz amit írt arról a diákról, akinek a taníttatását az én közpénzemből fizetem"

Nem igaz, ráadásul én is fizetem az ő oktatását. És a szülei is. És mi meg egyetértünk vele.


5# "Választékosan beszél, néha erős szavakat használ, de sajnos van mire. És értelmesen gondolkodik, azzal sincs hiba."

Még két idézet:

1: "A másik oldalon pedig adott egy sikertelen, tehetségtelen, gyerektelen, ócska szarjankó, aki frusztrált, ócska és felesleges életét azzal tölti, hogy bárkit porba gyalázzon, aki vele ellentétben viszi valamire, mert valamiben kiváló." ( Egy 444-es újságíróról írta, mert ő azt mondta a cikkében, hogy egy 16 éves győztes egy kormánypárti vállalkozó gyereke, és megemlítette az apja feltűnő nyereségeit - amelyek véletlenül 2010 óta tartanak )

2: "Te szemét, hájfejű gazember!


Nem, Orbán nem azért „tartja itt” a migránsokat, amiért te gondolod. Illetve te sem ezt gondolod, csak egy szemét, hájfejű gazember vagy, és hazudsz. Ugyanis az igazsággal éppen úgy tisztában vagy, mint más." ( Kész Zoltánra mondta, mert ő azt mondta, hogy ne Magyarországon szállásolják el a migránsokat amíg elbírálásra várnak, és azt mondta hogy Orbán itt tartja őket. )


Az előző 3 Bayer idézet se nem normális gondolkozás, hisz aki nem értett vele egyet, az egy mocskos sz@r volt, ezt pedig egy újságíró nem tehetné meg. Se nem választékos beszéd, mert ilyen trágár nyilatkozatokat nem tehetne.

2019. jan. 15. 18:14
 9/23 anonim ***** válasza:
63%

8.

Talán hasznos lenne a Blanka kifogásolt beszédeit is beidézni. Szó szerint, ha kérhetem.

Meg a másik nagyokosok megnyilvánulásait, amikre reagált.

2019. jan. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
45%
Bayer egy seggnyaló Fideszes. Annyi érzéke van egy műsor készítéshez mint egy darab papírnak kb
2019. jan. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!