Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bayer Zsoltot (publicista)...

Bayer Zsoltot (publicista) hogy engedik ilyen alpári stílusban megnyilvánulni? Hová fajul a televíziózás?

Figyelt kérdés
Csak kapkodom a fejem, van egy önálló műsora is, de én még ilyen bunkó módon beszélni az ellenzékről még senkit nem hallottam. Miért teheti meg? Miért adják le a műsorát? Azt hiszem ismeritek az 5 forintos kertbeszórásos bírság által. (Jelzem, pártatlan vagyok.) Csak egyszerűen nem értem, hogy beszélhet egy ember ilyen trágár módon televíziós önálló műsorban?

#trágár #Bayer Zsolt #kereskedelmi televíziózás
2019. jan. 18. 13:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
12%
...helyett> kisebbségnek... :)
2019. jan. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
10.! Nem gondolnám, hogy erre van igény. Lehet normálisan is érvelni, nem ilyen trágár módon. Vagy a mostani emberek azt már be sem fogadják, mert uncsi?
2019. jan. 18. 15:21
 13/18 anonim ***** válasza:
25%
Ez (is) a társadalmi nézetek és különbségek kiélezésére alkalmas politikai módszer amivel a társadalomban belső feszültséget lehet gerjeszteni és fokozni.Ez tipizált eljárás a politikai érzelem kiélezésére és az emberek egymás ellen fordítására.
2019. jan. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
86%
Ha Blankának szabad bajszos fasz...ozni, akkor innentől mindenkinek mindent szabad verbálisan, nem?
2019. jan. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
81%

Bagoly kérdi verébtől, hová fajul... ? Kedves kérdező, te hosszú évek óta a szoclib médiumok műsoraitól mentes életet élsz? Vagy (miért) nem veszed észre az ottani mélynívós megnyilvánulásokat?

A kettősmércét félre lehetne ám tenni, mert még a retekadó szintjén tengődők is gyanakszanak. Óriási problémátok, hogy nyíladozik a szemük immár, hogy esetleg nem a független tutit kapják, van élet a ValóVillán túl is ?

Ha pedig szintet léptek, akkor képesek lesztek észrevenni, hogy az efféle kérdésekkel is a polgári oldalnak tesztek szívességet. :))) " Nem kicsit, nagyon" !

Pocsék érzés, hogy már nem csak a ti "hangotok" jut el kettős mérce nélkül gondolkodó magyarokhoz...és esetleg immáron az is belenéz, belehallgat, beleolvas olyan médiumok híreibe, tudósításaiba, amiket ti i-így,vagy úgy, de- lefikáztok?

Ha hallgattok, sokaknak immár azért vagytok gyanúsak. Ha --a magatok impotens módján-- lázadtok, azért.

Köszönjük az itteni ingyenreklámot, az ingyenbohócaitok köztévés (le)szereplését, a médiumaitok primitív megnyilvánulásait, sorozatos beégését: hajrá, így tovább! :)))

Jah! Esernyőt vigyetek Blankának, ha ma is kirendeltek titeket "szRtájkolni"!

Napsugaras jóéjszakát, pusszantás mindenkinek! :))


[link]

2019. jan. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
38%

Ügyes vagy.

Tökéletesen felmondtad a kormányzati agymosás leckéjét.

Köszönjük hogy a hozzászólásodban kinyilvánítottad azt az emberi tudatlanságot amit elvár a PUTYIN BÉRENC vezéred tőled.

2019. jan. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

15.! Ha végigolvastad volna, amit írtam, akkor olvashatnál a sorok között. Ki mondta, hogy balliberális vagyok? Mint írtam, mindkét oldalról felhoztam példákat, hogy egyik se normális, amit művelnek. És IGEN, a szocializmusban voltam gyerek, mégsem ezért tettem fel a kérdésem, hanem azért, hogy mennyire elszabadult a pokol a kereskedelmi csatornákon. Ez a Bayer rosszabb, mint Puzsér. Neki legalább vannak értelmes gondolatai is (igaz, ordibálva). Jelzem: is....

Ittazaki! Köszi, hogy írtál, most néztem vissza a válaszokra. Arról nem tehetek, hogy itt is megoszlanak a vélemények, de még mindig veled értek egyet.

15., nem tudom, hány éves vagy, de ne legyél ennyire magas lóról beszélő, azaz hogy író. 25 évig a médiában dolgoztam, ezt eddig direkt nem írtam, de elég bicskanyitogató a stílusod, ráadásul nem is a kérdésemre válaszoltál.

2019. jan. 19. 13:49
 18/18 anonim ***** válasza:
84%

Kedves kérdező!

Mit értesz azalatt, hogy "hogy ENGEDIK" ??? Vélemény-és szólásszabadság van.

Persze, sokaknak fáj, hogy ez ma már nem egyoldalú dolog, mint volt évtizedekig, de miért ne adnák le a műsorát?

pl. Havas Henrik műsorai lemehettek. Vagy pl. a jelenlegi jobbik megnyilvánulásaiból sem csinálnak titkot, az "O1G"-nívójú beszólások és hasonlók miatt sem jön éjjel a fekete autó! Egy másik a sok valóban alpári közül pl. Csintalan.

Akár napi szinten képes hozni úri formáját. Csak egy itt, és hogy ne félj beleolvasni, nem polgári médiumól idézve:

[link]

Nem gyanúzod, hogy szélsőségesen szelektív nálad (és még sok"szélsőfüggetlen" ellenzékinél) ama "pártatlanság", ha csak a polgári oldal kritikusai, véleményműsorai verik ki a biztosítékot?

2019. febr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!