Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem idegesít az...

Titeket nem idegesít az emberek vak FIDESZ-essége?

Figyelt kérdés
Mármint nem az a bajom, hogy valaki feltétel nélkül szereti a FIDESZ-t, hanem az, hogy ha egy ellenzéki kérdez tőlik valamit, akkor elkezdenek beszólogatni mindenféle észérvek nélkül. Ilyenekkel, hogy: Te komcsi, libsi, Soros bérenc...

2019. jan. 18. 22:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
FIDESZ*
2019. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
De. Nagyon.
2019. jan. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne add itt a hülyét SzDG a legtöbb ember tudja miről van szó :D Attól hogy eltakartad a neved nem menekülsz pedofilkám.
2019. jan. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
31%

Az az aki összepisilte magát?

Iet hallotam.

2019. jan. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Azaz:D
2019. jan. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Már máskor ia olvastam erről a tagról. Full fideszes.


Miért pedofil? Kivi vagyok. :D

2019. jan. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Szex kategóriában is feltűnik néha, sajnos legutóbb miután ezzel leoltottuk eltűntette a nevét, így nehéz megtalálni a kérdéseit. Volt pár kislányos kérdése meg bepisilős sztorija. Egy kőfideszes baromállat:D
2019. jan. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Inkább unalmas. Nem leszek ideges, attól mit mondd vissza egy fanatizált papagáj. Csak szánalmat érzek, hogy adott egy lény, aki nem használja a józan eszét.
2019. jan. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A nem gondolkodás megjelenik sok helyen a világban, így megy az általánosítás, a betanult szöveg, így a nem gondolkodás nyer, mert ahhoz nem kell nagy erőfeszítés, és így a kör bezárul.
2019. jan. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Megjegyzés: nem tudom honnan szeded Béci hogy aki itt utálja a Fideszt az zsigerből utálja őket."


Nem azt mondtam, hogy mindenki, aki utálja, az zsigerből gyűlöli. Sokan vannak ilyenek, és ők semmivel sem kevésbé vakok, mint a vakon követő társaik. Olyanokra gondolok, akik szerint a fidesz bármit tesz, az csak rossz lehet. Ez az egybites gondolkodás, amikor társítod, hogy fidesz=rossz (vagy a másik oldalon fidesz=jó).

2019. jan. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!