Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem idegesít az...

Titeket nem idegesít az emberek vak FIDESZ-essége?

Figyelt kérdés
Mármint nem az a bajom, hogy valaki feltétel nélkül szereti a FIDESZ-t, hanem az, hogy ha egy ellenzéki kérdez tőlik valamit, akkor elkezdenek beszólogatni mindenféle észérvek nélkül. Ilyenekkel, hogy: Te komcsi, libsi, Soros bérenc...

2019. jan. 18. 22:28
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Most olvasom, hogy megy itt az Szdg-zés. Hatott rátok, látom 😙. Nos kedves elvtársak, nem kicsit vagytok barmok😂! Szdg- t jól ismerem, fél éve "levelezek" vele privát. Az a helyzet kis okoskáim, hogy szó szerint feltörték az e- mail fiókját hackerek, ellopták az adatait az ő nevében kommenteket és kérdéseket is tették fel, mindenféle témában. Amikor észlelte, azonnal felfüggesztették a fiókot, most a MNHH vizsgálja az ügyet, ha jól tudom. Nem kommentel, ráadásul nincs is Magyarországon jelenleg😁. De azért nem véletlen, hogy emlékeztek rá, jó fej, amúgy tényleg Fideszes. Nem pedofil, meg pisilős, meg mit tudom én micsoda, ez ahogy látom, inkább a ti szintetek. De majd megírom neki, hogy legyen szíves boldogítson már titeket, mert hianyoljátok, csak nehéz rávenni, azok után, ami történt. Amúgy gondoljátok bele, milyen jó lenne, ha a ti "nevetekben " más írogatna mindenfélét.
2019. jan. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!