Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek nem gáz, hogy...

Szerintetek nem gáz, hogy hirtelen MINDENKI átvette Puzsér zöldítő prorgramját? Tarlós, Karácsony és Horvát is.

Figyelt kérdés

Szerintem nincs sok esélye a Puzsérnak. De szerettem volna ha legalább azok akik valóban zöld irányba szeretnék, hogy elmenjen Budapest rászavaztak volna, mert Ő legalább ezt a dolgot őszintén gonrolja...

De most ezek a másolók megosztják ezen embereket is.


2019. jan. 20. 21:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekelnek ezek a hazug vicc lények? Úgy hazudnak ahogy a szájuk tátva van. LÁTHATÓ TETTEKRE van szükség és nem tátott szájú legYekre hogy mindazt elérni lehessen hogy végre egy jobb országban világban éljünk
2019. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A legesélyesebb Tarlós, szóval ha Tarlós valóban lenyúlja a programját, akkor végül is szerencsénk van... Az más kérdés, hogy itt most a kamuígérgetés kezdődött meg, de már eleve a lenyúlás is olyan, amilyen - úgy igazán még ígéret szintjén sem akar beleállni a többi jelölt abba, hogy azt a rengeteg autót ki kell valahogy rakni Budapestről, pl. a dugódíjat ki sem merik ejteni a szájukon. Ha meg ezek választást nyernek, még annyi sem lesz megvalósítva, de nem baj, nagyon jó ez az autópályává átalakított, dugóban álló város nekünk, amiben mellesleg még meg is fulladunk.
2019. jan. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Kezdjük ott hogy ezt nem ő találta ki, már évekkel ezelőtt voltak ilyen javaslatok. De tovább sosem ment az ötlet mert kivitelezhetetlen. Ezt csak úgy lehet elképzelni ha a semmi közepén várost alapítasz akkor azt úgy is építed fel. De egy meglévőt hogy teljesen átszabni az infrastruktúráját. Ezt még sem Amerikában, sem Kínában nem csináltak ilyet mert lehetetlen
2019. jan. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem lehetetlen. Budapest rossz irányba ment az elmúlt 30-40 évben, és igen, egyszerűbb lett volna eleve nem hagyni, hogy ennyi autó árassza el a várost. Ma már sok ember szinte alapvető emberi jogként tekint arra, hogy ő autókázhat bárhol a városban, és még le is parkolhat közvetlenül a háza előtt, persze mindezt ingyen. Ezt nagyon sürgősen át kellene fordítani a másik irányba, mert ez már nem állapot.
2019. jan. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ennek örülök, hátha valamit valamelyik meg is valósít.
2019. jan. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A kérdésedben is hazudsz, mert állítást fogalmazol meg benne, azt sugallva, hogy az igaz, ráadásul véleményt, érzelmet is a szánkba próbálsz rágni.


A Párbeszédnek már megalapulása óta ez az értékrendje, ill. korábban is azért voltak az LMP része, mert nyilván közös volt bennük a zöld értékrend, ebből kifolyólag sok eltérés nem is lehet.


Pruzsérról meg nem mondanám, hogy olyan hitelesen képviseli ezt, amikor még a közértbe is autóval ugrik le. Karácsony viszont polgármester létére is biciklivel megy dolgozni.


Nos, az MSZP sem lopta Pruzsértól a programját.

2019. jan. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Hol írtam én olyat, hogy nem foglalok állást?!


Amúgy valóban az LMP lenne már megalapulása óta egy zöld párt, de Puzsér bejelntése előtt, hogy indul a főpolgármesteri választáson a Sétáló Budapest programjával nem igazán zöldködtek...


Tarlós ugyan már évekkel ezelőtt emlegette a dugódíjat, hogy 2017-ig be kéne fizetni, de a Fidesz nyomására visszakozott, nem tett az ügy érdekében semmit.


Puzsér programjának béta verziójának ismertetése után 4 nappal, Tarlós átemelte azt a sajátjába.


Az MSZP, DK meg AZ ÉN VÉLEMÉNYEM SZERINT még abban is hazudnak amit kérdeznek. Kormányzásuk alatt még a Fidesznél is károsabbak voltak környezetvédelmi szempontból.


Egyértelműen Puzsér hozakodott elő az elmúlt évek legradikálisabb zöldítési tervével, ez a dolog, hogy tegyék emberibb léptékűvé a várost, s hogy több kerületből TELJESEN zárják ki az autókat még mainstream pártban nem merült fel, magyar politikus még nem ejtette ki a száján.

Nem merték volna, a negatív fogadtatástól tartva...


Most viszont Puzsér előjött vele, viszonylag pozitív vízhangot váltott ki a népből és mindenki legalább részlegesen átvette, és mindenkinek ez lett a fő érve maga mellett.

HCS és KG a zöld ötleteikről beszélnek leginkább és leghamarabb minden interjúban.

Eddig ez nem így volt.

2019. jan. 21. 00:15
 8/17 A kérdező kommentje:

Piros Kalapács!

Én úgy tudom, hogy Sevilla részeiről is később tiltották ki a forgalmat, nem pedig úgy volt eleve.

2019. jan. 21. 00:27
 9/17 A kérdező kommentje:
Budapest méreteiben és lakosságában pont Sevillára emlékeztet, nem nagyvárosokra az usában, vagy kínában.
2019. jan. 21. 00:28
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem Puzsér találta ki, de ő ezt tette meg a legfontosabb, sőt egyetlen program pontjának. El tudom képzelni ha véletlenül megválasztanák, a végsőkig képes lenne elmenni a megvalósításban. Csakhogy a politikában muszáj valamennyi engedményt tenni a sikerhez. A jó kompromisszumokhoz valamennyire megalkuvónak kell lenni, ő pedig nem az.
2019. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!