Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz helyébe meik lenne jó?

Fidesz helyébe meik lenne jó?

Figyelt kérdés

Dk... Gyuribá egyszer majdnem haza tette az országot! Szüleim véleménye: "Aki nem hiszi vagy áldozata lett egy becsapásnak, vagy egyszerűen nem fedi a mondanivalója az igazságot. Esetleg akkor még nem is fogalkozott politikával." Ők már csak tudják mivel ők éltek akkor. Összelenzéki

gitegylet...""kultúremberek" Nagy Blankával a képmutató csajjal együtt! Még a DK is benne van! Pedig Gyuribácsi bizonyított már

kiskoromban. O1G-n kívül semmien más érvük nincs arra miért lennének jobbak! Az én véleményem szerint egyiksem lenne megfelelő! Most ti jöttök. Természetesen megfelő érvekkel. Ne felegyük nem a FIDESZ-ről van szó! Maragyunk csak az ellenzéknél. Nem mérhetőek össze értelmi szint belileg a FIDESZ-el.



2019. jan. 22. 22:26
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Mindenki tudja sorolni a rosszdolgokat!
2019. jan. 22. 23:01
 12/21 A kérdező kommentje:
Az ellenzék kezte ezt de mindegy! És igen az miatt... (Bár az lehet szándékos volt)
2019. jan. 22. 23:03
 13/21 anonim ***** válasza:

#5

Nem veszed észre, hogy szándékosan csinálja ez a gyagyás troll?

2019. jan. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Szerintem meg te vagy a troll! Nem vagytok képesek a kérdésemnél maradni!
2019. jan. 22. 23:23
 15/21 A kérdező kommentje:
Ha nem lennék fideszes akkor semmi baj nem lenne! Itt gyakorin csak akkor olcsák le az embert ha fideszes! Szégyen gyalázat! Pedig én senkiről sem beszéltem lenézően. Megjegyeztem hogy egyesek kultúrálatlanok az ellenzéki képviselők, politikusik között. Ez akkora nagy baj?
2019. jan. 22. 23:26
 16/21 A kérdező kommentje:
Gy**
2019. jan. 22. 23:27
 17/21 anonim ***** válasza:
12%
Pedig vannak a kérdezőnek jó meglátásai, de figyelj, az a helyzet, hogy a zsigeri Orbángyűlölőket SOHASEM lehet érvekkel meggyőzni, én itt is sokszor próbáltam, de már beláttam, hogy nem megy 😁
2019. jan. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Hány, kérdésnek álcázott peopagandaszövegben akarod még elhinteni a tényeket nyomokban sem tartalmazó ostobaságaidat?


Ráadásul nulla beszédkészséggel és kritikán aluli helyesírással nagymagyarkám...

2019. jan. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Tiszteletem.: Tény Gyurcsotány anno rossz irányba vitte a gazdaságot. Azonban Orbán sem visszi jobb irányba. Most felfelé szálló gazdaság van. Azonban nem Orbán teljesitménye nyomán, hanem a régió sereghajtójaként a régió többi államának a gazdaági teljesitménye van jó hatással a mi gazdaságunkra. Nem véletlen, hogy csak Ukrajna az akit háború dúl lasabban fejlődő állam nálunk.

Nem mondtam, hogy Gyurcsánnyal összefogoni. Ilyen politikai erő az országban a PM és az MSZP. A többiek bizonyos ügyek mentén hajlandóak vele együtt dolgozni. pl.: a rabszolgatövény esetében, az arányos választási rendszer bevezetésére, független bíróság, EU ügyészség a korrupció ellen, független Állami Számvevőszék, stb.

Azonban ország irányítáa kapcsán szerintem sem lehet megbizni sem Orbánban sem Gyurcsányban. S amennyiben Orbán ezen szabályok megváltoztatása után megnyeri a választásokat, akkor hajrá. Ez az én és Puzsér Róbert részéről is a vélemény.

Az a párt amelyet támogatok a Jobbik sem hajlandó ilyen irányú összefogásra, de neki van egyedül logikus és jogos programja a kormányzáshoz.

2019. jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Az ellenzék kezte ezt de mindegy! És igen az miatt... (Bár az lehet szándékos volt"



Mit kezdett az ellenzék te hülyegyerek? A trágár beszédet? Peched van, azt bayerzsótika kezdte. Nem tegnap. Akkor, amikor tebmég épp az ABC-t próbáltad megtanulni, mérsékelt sikerrel. Vagy a gyalázkodásra gondolsz? Újabb pech, azt is a fidesz honosította meg 1993 magasdágában. Tudod, amikor te még apukáddal mentél mindenhova...


Vered itt a melled és szajkózod a baromságaodat olyan témában, amik jóval a születésed előttről származnak, de teee, te nagyon képben vagy. Ès az ilyen agyhalottaknak még szavazati is joga van...

2019. jan. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!