Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem vesz részt igazából...

Miért nem vesz részt igazából a kormány az EP Magyarorszagról szóló vitaján?

Figyelt kérdés
Nem értem miért nem védik meg az érdekeiket. Szerintem biztos szó lesz a rendőri ""brutalításról"" ami igazábol nem is volt brutalás ha nézzük más országokban mien ez. Meg a sajtószabadságról is szó lesz pedig az van Magyarországon. Ha nem lenne Sajtószabadság és minden médiát a kormány uralna nem lenne ellenzéki média sem. A tüntetéseket már a felszólaóknál feloszlatnák. Elég szomorú hogy eddig mindig pont a migráns pártoló politikususok "fikázták Magyarországot." Pl Judith Sargentini aki egy migránspárti politikus vagy Chris Murphy akinek Trump-pal is baja volt. Nem is beszélve arról hogy még az EU-ban meg Amerikában is vannak lopások meg korupcíó csak ott jóval nagyobbak.

2019. jan. 26. 10:22
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:

Judith Sargentini: [link]


Ha Orbán nem lenne és kerítés sem nem mondaná hogy: "Nincs szólásszabadság" Van! Eről nem nyitok vitát. "Korupcíó" Németeknél meg USA-ban egyáltalán nincs? Ja hogy ott csak nagyobba.


Soroljam még?


Szomirú hogy csak olyan embereknek szúrja a szemét Orbán akik migránspártiak! Ha nem is mind a nagy többségének igen...!!!

2019. jan. 26. 13:17
 22/60 A kérdező kommentje:
Szomorú*
2019. jan. 26. 13:18
 23/60 A kérdező kommentje:

Na és te menyit kapsz az ellenzéktől hátsónyalásért?


Orbántól minden kérdésért kapok 1 firintott! Tudod ez nagyon megéri nekem tegnap volt 1 kérdésem ma is volt 1. Szóval kapok 2 forintott! :D

2019. jan. 26. 13:19
 24/60 anonim ***** válasza:
100%

"remélem tisztában vagy az ellenzéki szó jelentésével"

Ez nem ok nélkül írtam. Látom nem nagyon sikerült megérteni. Nem csak a kérdező jár sötét vizeken.

Ellenzék az aktuális kormánnyal szemben álló POLITIKAI erő. Az általad felsorolt médiumok NEM állnak pártok irányítása alatt. Nem mondják meg, hogy mire szavazz. Még csak más pártot se reklámoz.

Attól, hogy valami nem a kormánnyal van, még nem lesz ellenzéki! Főleg, hogy az általad felsorolt médiumok meghallgatják a kormány álláspontját is. Vitaműsorokba meghívnak Fideszes politikusokat is. És a legnagyobb média az RTL, de a legkevésbé foglalkozik politikával.

2019. jan. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 A kérdező kommentje:
Mégis a s.gük nyalják és csakis ellenzéki híreket szolgáltatnak! Ezt az állitást alátudod támasztani bizonyítékkal is?
2019. jan. 26. 13:23
 26/60 anonim ***** válasza:

Olyan aranyosa vagy kérdező. Szerintem kérj fizetésemelést, megérdemelsz te kérdésenként 1.5 Ft-ot is.



(Nem vagyok hajlandó egy ilyen sötéttel vitatkozni, aki csak a maga igazát tudja hajtani.)

2019. jan. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 A kérdező kommentje:
(Te nem?)
2019. jan. 26. 13:31
 28/60 anonim ***** válasza:
( A 73%-osra nem reagálsz mással, mint: kerítés, migráncsok. Agymosott.)
2019. jan. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 A kérdező kommentje:
(Cáfold meg akkor ha nincs igazam!)
2019. jan. 26. 13:37
 30/60 anonim ***** válasza:
Ellenzék =/= migráncs.
2019. jan. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!