Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem vesz részt igazából...

Miért nem vesz részt igazából a kormány az EP Magyarorszagról szóló vitaján?

Figyelt kérdés
Nem értem miért nem védik meg az érdekeiket. Szerintem biztos szó lesz a rendőri ""brutalításról"" ami igazábol nem is volt brutalás ha nézzük más országokban mien ez. Meg a sajtószabadságról is szó lesz pedig az van Magyarországon. Ha nem lenne Sajtószabadság és minden médiát a kormány uralna nem lenne ellenzéki média sem. A tüntetéseket már a felszólaóknál feloszlatnák. Elég szomorú hogy eddig mindig pont a migráns pártoló politikususok "fikázták Magyarországot." Pl Judith Sargentini aki egy migránspárti politikus vagy Chris Murphy akinek Trump-pal is baja volt. Nem is beszélve arról hogy még az EU-ban meg Amerikában is vannak lopások meg korupcíó csak ott jóval nagyobbak.

2019. jan. 26. 10:22
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:
Szerintem nem! : [link]
2019. jan. 26. 13:41
 32/60 anonim ***** válasza:

"Az RTL és az ATV csak ellenzéki álláspontokat mutat meg"


Cáfolat: Ugyanúgy lement bennük a "Magyarország jobban teljesít" című hirdetés.

2019. jan. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 A kérdező kommentje:
Akkor is 70%-ban ellenzéki. Ha nem profitálnának belőle miért csinálnák? A többin lement amit mondtam? :O
2019. jan. 26. 13:46
 34/60 A kérdező kommentje:
A tüntetéseken a képviselőket azonnal a tüntetések után letartóztattnák! Nem hagynák, hogy befejezzék a mondandójukat.
2019. jan. 26. 13:47
 35/60 A kérdező kommentje:
Szólásszabadság nélkül lemehetnének az ellenzéki hírek?
2019. jan. 26. 13:48
 36/60 anonim ***** válasza:

A konkrét tények (73%-os írta azt hiszem) ellenére is azt mondod, hogy 70%-os ellenzéki médiatúlsúly van ma.



NA ezért mondom, hogy agymosott vagy.

2019. jan. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
100%

Látszik, hogy direkt csinálod és nem érted meg amit írok.

A diktatúra nem fekete fehér, ezt kéne már felfognod.

Magyarországon autokrácia épül ki, aminek a jellemzői:


-Választáson bárki indulhat, de nagyon nehéz nyernie az eltorzított vállasztási rendszer miatt (47%-ból 2/3)

-A hatalmon lévők mindenhova a saját embereit rakják

-A sajtószabadságot jogi és gazdasági eszközökkel korlátozzák (fizetett kormánypárti hirdetések pl.)

-Gyengék azok az intézmények, amik számonkérést folytathatnak

-Nincs terror, de folyamatosan megy a lejáratókampány és a propaganda


De gondolom nem fogod tudni értelmezni (és nem is akarod).

Szóval kérdés lezárva.

2019. jan. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 A kérdező kommentje:

Sok az ellenzéki média ez egy tény. Ha nincsenek is túlsúlyban pont elég van!

Na meg a megtekintésük is sokkal több így több emberhez jutott el az ellenzék propabandája. Hagyátok férre vezetni magatokat! Be tudom bizonyítani hogy az ellenzék migránspártolo csak tagadja. Ez az is bizonyítja hogy Judith Sargentini-vel szimpatizál. Na meg ami a Szombathelyi tüntetéseken is elhangzott!!! De nem baj ez ha meleg lennék én is letagadnám, hogy az vagyok!

2019. jan. 26. 13:54
 39/60 A kérdező kommentje:

"Magyarországon autokrácia épül ki, aminek a jellemzői"


Vagy csak az ellenzék mondja ezt!;)

2019. jan. 26. 13:56
 40/60 anonim ***** válasza:

"Na meg ami a Szombathelyi tüntetéseken is elhangzott!"

Na mesélj, mi hangzott el? Ugyanis nem hallom benne, hogy lebontanák a kerítést. Bármennyire is próbálják ezt a szájába adni. Költői metafora szó ismerős?


De tegyük fel le is ontanák, mi lenne? Komolyan elhiszed, hogy a kerítés tartja vissza a migrációt?

Esetleg tudsz még hasonlókat? Jókat röhögök rajtad.


(amúgy megsúgom, eddig 2 választ írtam csak, szóval ne az arány alapján próbáld beazonosítani a hozzászólókat :D)

2019. jan. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!