Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Létezik a Soros terv?

Létezik a Soros terv?

Figyelt kérdés
Vagy miért fosik tőle ez a patkány Orsós Viktor
2019. jan. 26. 18:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Csak Orbán terv létezik.
2019. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
35%
Elolvashatod az interneten.
2019. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Ez a megfélemlítő - gyülöletkeltő program elsődleges eszköze. Mivel semmilyen értelmes programja (az európai klasszikus értékek sárbatiprásán kívül) nincs a Fidesznek ezért erre alapoznak. Bármilyen kritika éri Magyarországot, mi a Fidesz válasza?? “A soros-terv része, Soros emberei találták ki”
2019. jan. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%

Csak kitaláció.

[link]

2019. jan. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%
Nem fosik töle hanem fosat vele! Nem mindegy!
2019. jan. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
79%
Mért, nem érzed a hatásait?
2019. jan. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%

1. Tiszteld az ellenségedet. Azaz ne patkányozd, stb. Ha így folytatod, akkor csak az ellenzéket járatod le.


2. Ez egy bevált módszer: Jönnek a gonosz pomogácsok, a többiek beengedik majd őket, csak én tudom megállítani őket, ezért válasszatok engem. Kit fog a nép választani? Engem. Ilyen egyszerű hatalmat szerezni.

2019. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%
Minden diktaturában szükség van egy ellenségképre, akitől a rezsim “megvédi” alattvalóit. A náciknàl a zsidók voltak azok, a kommunistáknál a burzsoá kulák imperialisták, az orbán diktatúrában pedig Soros és ügynökei azok.
2019. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
70%
"Soros valóban tökéletes ellenségnek bizonyult. Egyrészt rá lehet aggatni a liberális címkét, másrészt megtestesíti azt, amit a konzervatívok annyira utálnak sikeres baloldaliakban: egy pénzügyi spekuláns, aki közben gyengébb kapitalizmust szeretne. Harmadrészt nem politizál, így nincsenek politikai eszközei a visszavágásra, és még csak nem is él az országban. Soros György volt az összes termékünk közül a legegyszerűbb. Csak be kellett csomagolni és piacra dobni."-George Birnbaum Fidesz tanácsadó
2019. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
63%
Orbán beteg agyának szüleménye ez a Sorosozás, szerintem álmában is Sorost látja.
2019. jan. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!