Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Létezik a Soros terv?

Létezik a Soros terv?

Figyelt kérdés
Vagy miért fosik tőle ez a patkány Orsós Viktor
2019. jan. 26. 18:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
44%

[link]


Itt van.


Viszont, ez csak egy blogbejegyzés, hogy Ő hogyan oldaná meg.


Ha írok egy ilyen cikket én is akkor én lesz a következő Soros?

Meg általában, egy tervet mikor szoktak publikálni?

Az amcsik és az oroszok is telekürtöltek mindent anno a tervükkel a nácik ellen?

2019. jan. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Alex Fly ***** válasza:
61%

Persze hogy létezik. Maga Orbán G. Viktátor (vagy valamelyik csicskása) találta ki.

Apró szépséghibája az egésznekb hogy Soros pont nem tud róla, de hát ugye nem lehet minden tökéletes...


@15: azt elárulnád nekem, hogy mégis mi köze van egymáshoz a migrációnak és az Open Society-nek? Már azon kívül, hogy egy átlátható, nyílt társadalomból nem fog annyi ember elvándorolni, mint egy korrupt, átlálthatatlan diktatúrából? Komolyan érdekelne...

2019. jan. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Se vatikán, se izrael nem engedné be ezeket csak úgy, mert brüsszel kiadta parancsba, ahol beengedik őket ott megalkuvó, nemzetellenes politika van. A pápa még egy darabot nem engedett be, de mivel ő papíron Jézus Krisztus helytartója, természetesen nem mondhat olyat, amit orbán kormány. Róma bukását a kereszténység okozta, minden más által elkergetett hazája borjat befogatott, mert félre értelmezték a kereszténységet, halat fogni kell tanítani az embert, s nem halat adni neki.

Merkel egye meg amit főtött, ne osztogassa a migránsokat, de mi nekünk van üzleti érzékünk, és a szívünk us hellyén van befogadunk migránst darabját egy millió dollárért. Sőt bűnbocsánatot is gyakorlunk, bűnbocsánatcédulát is árulunk huszonötezer forintért, hiszen keresztény ország vagyunk, gyakorlatilag értékesebb a mi általunk kibocsátott cédula.

A pápának ez a munkája, nem mondhat mást. A pápa nem soros embere. Roma bukását a keresztény mentalitás tette puhánnyá, nem dobdák le a beteg gyereket a sziklán, és beengedtek minden kutyát. Csak látszólag szabad kereszténynek lenni, a gyakorlatban halálos ítélet, nemzetellenes, ezt már tudta Nietzsche, és Hitler is.

Mit érne Izrael a keresztény hamis tanításaival? Dobja vissza kenyérrel amikor Palesztina bombázza? Nevetséges.

2019. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
20# Tipikusan látszik, hogy te sem hiszed el, amit írtál. Van Soros terv, megvan az EU mostani vezetőinek támogatása is hozzá, a pénz, a civil szervezetek. Ezt kell más irányba változtatni, amíg nem késő. Nézz már körül Európában!!!
2019. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"Tipikusan látszik, hogy te sem hiszed el, amit írtál."


Persze, hogy nem hiszem, amit írok, mert tudom, hogy igaz! Hinni abban kell, amit nem tudunk tényekkel alátámasztani, a Soros-terv ilyen, te hiszel benne, mivel tényekkel nem tudod alátámasztani, én meg tudom, hogy nincs. Ennyire egyszerű. Egyébként igen javaslom, hogy nézz körül végre Európában és látni fogod, hogy mekkora hazugság is, amiben hiszel.

2019. jan. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Gnóm Fodor már ott lebukott hogy amikor a soros tervről beszélt egy műsorban, üres lapokat tartott a kezében. Kikockázva látszanak a teljesen üres lapok.

A fideszes agymosottaknak. Sorost mi jobb oldaliak is rühelljük, mert fizette Orbán tanulmányait. Ja és az ellenzék nem csak ballibernyákokból áll, hanem olyan jobboldaliakból is akik rühellik a FIDESZt.

2019. jan. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Soros Terv nem létezik, a fidesz evvel tereli el az igazságot! Ez egy hazugság, csak Fidesz propaganda!
2021. febr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!