Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Létezik a Soros terv?

Létezik a Soros terv?

Figyelt kérdés
Vagy miért fosik tőle ez a patkány Orsós Viktor
2019. jan. 26. 18:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
63%
Dehogy létezik, maszlag. Senki nem hisz benne. Arra viszont kíváncsi lennék, mennyi pénzébe került az országnak.
2019. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
36%
Nézz utána a neten megtalálható, 2015- ben írta le a részleteit."Soros György 2015 szeptemberében, az európai migrációs válság tetőpontján „A menekültügyi rendszer újjáépítése” című írásában fogalmazta meg ezzel kapcsolatos elgondolásait." Wikipédia ( ott vannak a pontokba szedve!) De javaslom, olvasd el ott az életútját is, sok érdekes dolgot olvashatsz, hogy hol hogyan avatkozott be más országokban a belpolitikai eseményeibe, de érdekes, hogy 2008- ban " betámadta" az OTP- t, egy nap alatt 22%- ot estek az OTP részvényei, a magyar részvényesek nagyot buktak, ő egy tranzakcióval 60-700 ezer!!! dollárt keresett. Mondjuk érdekes, hogy amit 2015- ben leírt, azt " érdekes" módon azóta szépen kezdi megvalósítani a civil szervezetek, és az EU által. Szóval nekem úgy tűnik, minden a forgatókönyve szerint történik. Mondjuk a legújabb, hogy az EU " bizonyos" civil szervezetek támogatásai keretét hirtelen 3- szorosára akarja emelni, közel 2 milliárd!! euróra, szóval lehet gondolkodni.
2019. jan. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
7%

Terve mindenkinek van. Soros terve sikerülni szokott, az egyik terve a fidesz volt, és egyébként a fidesz sem akadály sorosnak, szóval, talán tényleg elhiszik orbánuk megakadályozhat bármit, amit soros akar.

Aki ismeri a Csillagok háborúját tisztában van azzal Soros csillagközi harcos, róla mintázták Yoda mestert.

Orbán nak csak annyit mond, én vagyok az apád!

Akkor érti meg, ne félj, nem akarok neked ártani, te se árts nekem.

Ez már megtörtént, és Orbán egy lovag, egy Jedi lovag. Nézőpont kérdése ki látja Dark Vaidernek őket, emberek látása nem egységes, ha egy emberről van szó.

2019. jan. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
64%
Anno 2017-ben a Wikipédiára feltette valaki a Soros-terv cikkét, pár nap múlva törölték mint "kitaláció, hoax". Erről ennyit. Annyira létezik mint Yoda mester, Sauron vagy a vulkáni csatahajók. Egyesek képzeletében.
2019. jan. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
38%

14# Valóban? Nagyon tévedsz!!


"Soros György 2015 szeptemberében, az európai migrációs válság tetőpontján „A menekültügyi rendszer újjáépítése” című írásában fogalmazta meg ezzel kapcsolatos elgondolásait.[53] Ezek lényege a következő:


Az EU-nak évente legalább egymillió menedékkérőt kell befogadnia az előrelátható jövőben, ennek terheit méltányosan kell elosztani.

Az EU tegyen globális erőfeszítéseket, hogy Libanon, Jordánia és Törökország megfelelő anyagi alapokhoz jusson a területükön tartózkodó menekültek ellátására.

Az EU hozzon létre egységes menekült- és migránsügyi irodát, egységes parti őrséget.

A menedékkérők számára biztonságos csatornákat kell létrehozni, amelyek segítik, hogy Görögországból és Olaszországból a célországukba jussanak.

„Az EU által kifejlesztett műveleti és pénzügyi megállapodásokat kell használni arra, hogy globális normákat lehessen megszabni a menedékkérők és migránsok kezelésére.”

Ahhoz, hogy az EU évente több mint egymillió menedékkérőt tudjon integrálni, az EU-nak mozgósítania kell a privát szektort – NGO-kat, azaz civil szervezeteket, egyházi csoportokat, vállalatokat – hogy szponzorként működjenek közre." Wikipédia

Hát erről ennyit. Szerintem aki tud olvasni és szöveget értelmezni, annak elég egyértelmű.


És hogy a pénzügyi" fedezet is meglegyen a migránsok " utaztatására, mert 1 migráns kb 3-5000 euróért jut el Európába:

2017-ben a The Wall Street Journal cikke hírül adta, hogy a filantróp üzletember személyes vagyonából 18 milliárd dollárt, vagyis közel 4800 milliárd forintot utalt át az Open Society Foundations alapítványának.[23]

Amúgy szerinted ezeknek a szír, afgán, stb embereknek miből lenne fejenként több ezer eurója?? Életében ennyi pénzt nem látott egyben! Aztán nézd meg, mindegyik jó ruhában, mobiltelefonnal...stb Ja és szerinted ezek gyalog tesznek még több ezer kilométeres utat? Nem, szervezett embercsempészek szállítják őket, persze sokan benne vannak, mert le vannak fizetve.

2019. jan. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
56%

Te miről beszélsz, amikor a Ferencváros is szír menekültet igazolt le a napokban?

Már Kubatov is Soros embere?

[link]

2019. jan. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Bandrás74 ***** válasza:
Soros terv nincs,de van másféle.Orbán és Soros is ugyanazon dolgozik.
2019. jan. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
73%
15-ös! Semmi baj, láthatóan neked magas megérteni, hogy mit jelent az, hogy nincs Soros-terv, csak már annyiszor elmagyaráztuk az ilyeneknek, (ahogy itt is páran), hogy én már nem állok neki.
2019. jan. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
30%
18# Tudod annyi érved van, hogy NINCS! Hahaha. Én tényeket írtam le, idézve, nem Fideszes propagandából. Amúgy nézz körül Európában, a végén még kitalálója azt is, hogy migránsok nincsenek is, sőt Soros sem létezik, sőt még Európa sem. Vicces vagy!
2019. jan. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
57%

Már rég elmagyaráztuk jó pár alkalommal, hogy egy kommunikációs trükk az egész (az igazán durva, hogy ezt még sok fideszes politikus is elismeri), ahogy erre utaltak többször (3-as, 7-es válaszoló is). Nincs Soros-terv abban a formában, ahogy fantáziálnak arról, megjelent egy írás Sorostól 2015 őszén, hogy "Hogyan oldjuk meg a migránsválságot, ez az én tervem." -ez akkor nem sok vizet zavart, te sem tudtál róla, ahogy senki jóformán. Magyarországon sem foglalkozott vele senki, majd jött 2017 nyara (és a finkelsteini tanácsok) és hirtelen ráeszméltek a Fidesznél, hogy van Soros-terv, majdnem másfél évvel azután, hogy ez megjelent nyomtatásban. A külön vicces, hogy maga Soros többször módosította az álláspontját és 2017-ben már egész mást mondott, de "valamiért" ezt nem vették figyelembe...

Szerinted ki a viccesebb, aki átlátja ezt -nem kell hozzá 150-es IQ, hogy rájöjj az egész egy kampány kitaláció- vagy, aki mindezek ismeretében kotkodácsolj, hogy "van Soros terv, van Soros terv, van Soros terv".

Szóval vicces vagy.

2019. jan. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!