Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hagyjuk ezt? 7 év...

Miért hagyjuk ezt? 7 év tapasztalattal,204 óra kötelező havi munkavállalással 160. 000 forintos nettó fizetést kap egy tűzoltó!

Figyelt kérdés
Sőt 160.000 alatt valamivel...

#FIDESZ #kormány #fizetés #munka #életmentés #tűzoltó #speciális mentőmunkás #tűzvédelmi technikus
2019. jan. 28. 10:04
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:

Nem,én a nettó fizetést írtam!

Ennyi hülyeség után, drága 75%-os, hogy van még pofád ide írni?


Az első oldalon még nagypofával hírdetted a baromságod, hogy Németországban NINCSENEK CSAK ÖNKÉNTES tűzoltók!

Meg, hogy Te jobban tudod mert No.-ban élsz... Hát persze, el is hisszük.

2019. jan. 29. 14:06
 42/48 anonim ***** válasza:
24%
A kérdező a 444-ről vette. Szokásos melléofgás
2019. jan. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
0%

Neked meg kérdező leírtuk, hogy addig amíg nem állnak ki magukért nem is fognak nekik többet adni, mivel a kussban tűrés azt jelenti meg vannak elégedve ennyi fizetéssel. Tetszik, nem tetszik.

Leírtam, sztrájk bejelentés, 2 perc múlva máris megkapják a duplabért, mert félne a népharagtól a kormány.

Ne akarja már mindenki, hogy állandóan más harcoljon értük.

2019. jan. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:

#42.

Linkeltem a cikket is, igen.

De amúgy nem onnan vettem, de örülök, hogy megírták.


#43.

Értem, igazad van. Bár az túzás, hogy kussban tűrnék...

Nekem a 75%-os vastag bőrével volt most a legutóbbi hozzászólásombam problémám, hogy letagadná a tényeket és hazudik.

Cáfoltam már az első oldalon írt hazugságát, de erre még van képe folytatni. Mintha nem vesztette volna már hitelét.

2019. jan. 29. 14:24
 45/48 anonim ***** válasza:

"Bár az túzás, hogy kussban tűrnék..."


Mégse szólalnak fel ténylegesen hangosan, mégse sztrájkolnak, ergo kussba tűrik. Ahogy írtam addig amíg nem állnak ki magukért úgy fogják tekinteni fent bőven meg vannak elégedve ennyi fizetéssel is. A túlórát meg majd kivehetik 3 év múlva.

2019. jan. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

"De amúgy nem onnan vettem, de örülök, hogy megírták."


megírták az aljas hazugságot. Grat, fék-news propaganda jeles !

2019. jan. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
0%

Ne hagyjuk! Buktassuk meg a kormányt! Hol lehet vételezni géppisztolyt, molotov koktélt? A mészáros Lőrinc balatoni szállodájában lesz az évadnyitó maffia összejövetelük a helyi keresztapáknak nem lehetne egy rakétával elintézni a kormányváltást?

Kötelet az akasztáshoz én állom.

2019. jan. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 sanyivok válasza:
100%
Nem tudom tudja e valaki a tűzoltók kezében semmi sincs, nem sztrajkolhatnak nem igazán mondhatják ki a véleményüket stb. De viszont amit elfelejtetek sokan rengeteget dolgoznak, az én laktanyamban napi 3,4 riasztás az átlagos sok baleset, szeretnék megkerni mindenkit ,hogy próbálja ki csak egyszer 30 kg felszerelésben felszaladni a tizedikre, és aztán beszéljen butasagokat, bár értem én a felháborodást mert akárki hàza ég mi megyünk ott leszünk, nem fogunk felni mentjük a menthetőt te meg azután nyugodtan sajnáld tőlünk a pénzt, mi akkor is megteszük a kotelessegünk. Mert a magyar laktanyakban mèg mindig férfiak dolgoznak és nem gyáva nyulak.
2019. jan. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!