Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek vállalhatóak az...

Szerintetek vállalhatóak az olyan médiaszemélyiségek mint Bayer Zsolt?

Figyelt kérdés
2019. jan. 28. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Egy fizetett nép butitó tapló, akit azért fizetnek hogy a buta embereket össze ugrassza.


Már réges rég beérett neki egy nagy verés, olyami mint anno a Csintalan kapott.

Egy igazi szarkeverő gyáva ember a Bayer

2019. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%
Nem értem mi baj lenne vele, én tisztelem Bayert. Sokat tett a hazáért ez vitathatatlan. Mind erkölcsi mind kultúrális szempontból. Sokat köszönhetünk neki.
2019. jan. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Vállalhatatlan.

A nép pénzén eltartott senkiházi,hazug néphülyítő szhar.

2019. jan. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti, elég alpári stílusban tud beszélni, kilóg a kapanyél a szájából. A médiában senkitől nem engedhető ez meg. Még akkor sem, ha a “Jó tévé, nézhető tévé”-nèl dolgozik valaki. Nem tudom mit tesz az ilyen a hazáért, a züllesztésen kívül
2019. jan. 28. 20:43
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy vállalható!

Hiszen azért kapott lovagi címet:

A nép tanítója, megtanítja az ízes magyar beszédet azokkal, akik nem ezt használják.

2019. jan. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon, hogy vállalható? Kinek a részéről? 1988 óta (alapító) tagja a Fidesznek, ezért az övé az a bizonyos sokat emlegetett 5-ös számú tagkönyv. Gyakran vesz részt Fidesz rendezvényeken, ahol Orbán gyakran mutatkozik vele egy társaságban, a kormány pedig pár éve ki is tüntette. Tehát vállaják.
2019. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Bayer Zsoltnak folyik a sz@r a szájából, ő egy mocskos gyűlölködő. már rég a börtönben kéne rohadni neki gyűlölet beszéd miatt.

"Jó" példája a fideszes mentalitásnak.

2019. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Vállalható alatt azt értem, hogy olyan értékeket képvisel, ami politikai hovatartozástól függetlenül elismerendő.
2019. jan. 28. 21:32
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
A Fidesznek bárki vállalható csak elég szolgalelkű és ostoba legyen. Sőt, a Fidesznek ilyen vállalható csak igazán.
2019. jan. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%
Nemhogy vállalható,még tisztelhető is. Az a baja az ellenzéknek,hogy Bayer Zsoltot nem lehet megtörni. Az igaz,hogy van egy trágár stílusa,de emberek...ilyen világban,amit neki meg kell élnie jobboldali újságíróként...én is a pokolban érezném magam .
2019. febr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!