Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lenne célszerű betiltani...

Nem lenne célszerű betiltani az online rendelést külföldről?

Figyelt kérdés
Hatalmas károkat okoz a Magyar gazdaságnak mert rengeteg pénz áramlik így ki az országból.
2019. jan. 30. 18:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
98%
Milyen alapon akarod te, kocsmai szónok, meghatározni hogy ki honnan vásároljon számára szükséges termékeket?
2019. jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Amíg itthon keresi meg azt a pénzt amit utána elver ilyen külföldi oldalakon, addig igen is van joga beleszólni a magyar államnak, mert a magyar gazdaságból veszi ki a pénzt.
2019. jan. 30. 18:44
 3/33 Armstrong01 ***** válasza:
98%
Amiért én dolgozom meg azt majd én el döntöm hogy hol költöm el. Amúgy ha nem lenne mindenre rá dobva valami irreális összeg akkor itthon venném meg. Két rádiót hozták nekem 6 ezerért itthon egy darab lett volna 12 ezer...
2019. jan. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 szántóvető ***** válasza:
97%
nem mindegy hogy a boltban veszed meg a külföldi cuccot vagy online rendeled?nincs semmilyen hazai tartós fogyasztási cikk amit meg tudnál említeni.
2019. jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
A szarvasi gyár is ezért ment most tönkre mert külföldről veszik az emberek a cuccokat. Pedig sokkal jobb minőségű termékeket gyártott a szarvasi kedvezőbb áron.
2019. jan. 30. 18:55
 6/33 anonim ***** válasza:
97%
Még soha sem rendeltem külföldről, mert meghaladja szellemi, és nyelvi képességeimet. Ennek ellenére jó dolog, hogy lehet, mivel a hazánkban forgalmazott szexuális kiegészítők (fleshligt leszámítva) igen-igen ratyi. Én Maria Ozawa puncit akartam rendelni olyan négy éve, de nem mertem belevági az angol tudásom hiányosságai miatt.
2019. jan. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
97%
Inkább menjen külföldre a pénzem mint mészáros lölőhöz garancsi pistihez lámpás tiborchoz vagy a többihez...
2019. jan. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
97%

#5

Nem. A Szarvasi gyakorlatilag ugyanolyan kávéfőzőket gyárt évtizedek óta, minimális változtatásokkal. Árban pedig ugyanannyi, mint a külföldi.

2019. jan. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
96%

"Amíg itthon keresi meg azt a pénzt amit utána elver ilyen külföldi oldalakon, addig igen is van joga beleszólni a magyar államnak, mert a magyar gazdaságból veszi ki a pénzt."


Egy francokat. Az a pénz nem könyöradomány, hanem illető munkájáért kapott fizettség, amiből egyébként a magyar állam egy jó nagy szeletet el is vesz magának. Szóval bizony rohadtul semmi közük hozzá, hogy a maradékot ki hol és mire költi el.

2019. jan. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
97%

Persze!! Tiltsuk be!! Aztán, ha már itt tartunk, tiltsuk meg a kilépést is az országból, ugye kérdező? Nehogy 5 forint is külföldre jusson, ezzel károsítva a magyar gazdaságot!!!

Sőt, még a városok között se lehessen közlekedni, mert miaz már, hogy a Pesten keresett pénzem a Balatonnál verném el, nem?! Igen! Mindenkit láncoljunk le kis nyomkövetőkkel ahhoz a városrészhez, ahol született, és legyen vasfüggöny is!!!


VELED KEZDJÜK!!! :D


--------------


PS: Most őszintén.... ezt komolyan gondoltad, vagy csak trollkodsz?!

2019. jan. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!