Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennyi volt a rabszolgatörvény...

Ennyi volt a rabszolgatörvény elleni lázadás? Mindenki fülét farkát behúzva robotol tovább éhbérért?

Figyelt kérdés
2019. jan. 31. 19:01
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
65%
Miért? Vége szakadt? Én ezt se tudtam, de jó tudni..
2019. jan. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
31%
Még is milyen lázadás volt? Csak pár ellenzéki színházat csinált a politikából! Ez nem is tüntetés volt inkább csak séta felszólalókkal! Néhány felszólalóra ráférne egy jó kiadós szájmosás jó szappanos szájmosás! Ha megnézed a rabszolgatörvényt azt nem lehet senkire sem rákötelezni max ha a CÉG vezetője túl kapzsi és azzal zsarol hogy kirúg ha nem írod alá! Mert ugye minél többet dolgozol annál többet keres ez a törvénnyel való visszaélés is ami mindig is jelen volt! Erről aztán tényleg nem az álam tehet!
2019. jan. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
27%
Ha lett volna rabszolgatörvény akkor tüntettem volna, de nem volt ilyen. Csak olyan módosítás volt amiben kiterjesztették a munkavállalók jogait, ez ellen meg csak a hülye vagy megvezetett ember tüntet.
2019. jan. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 Alex Fly ***** válasza:
42%
Akkor nem egy törvényről beszélünk. A fideszes rezsim már másodszor módosítja a Mt-t a dolgozók jogainak csorbítása érdekében. Erről van szó, nem másról (mondjuk bhogy mire gondolsz, az gondolom titok)...
2019. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
42%
#4 Kifejtenéd ezt pontosan? Mivel is károsítja?
2019. jan. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
32%

Gyurcsány annak idején azt mondta: “Lehet tüntetni a parlament előtt, előbb-utóbb megunják, hazamennek”

Sajnos van benne igazság. Nem tartanak ki a tüntetéseink. Bár kitartana és megbuktatnánk az egész garnitúrát

2019. jan. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
68%

#6

Nem tudom, hogyha az 3-5ezer ember az év 365 napján "tüntetne", azaz kitartana, mennyivel lenne jobb?

A maradék 9.999.995-öt meg nem érdekli, 6 millióan (vagy többen) nem akarnak migránsokat és 3 millió meg van elégedve.

Akkor mit szeretnétek?

2019. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
35%

Nem akarnak migránsokat. Akarnak helyette korrupciót, nyomort, uram-bátyám világot, feudalizmust, vazallusrendszert, modern kori rabszolgaságot, értékpusztítást, és Brazília szintű államot...

Mellesleg a migránsokat ezek nélkül is ki lehetne zárni, ha csak emiatt az intézkedése miatt olyan “nagyszerű” a fidesz

2019. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
57%

#8

Nem ez volt a kérdés, ha erről akarsz beszélgetni, írj ki kérdést!

Konkrétan arra válaszoltam, hogy miért kódorog egy pár ember, a többi 10millió támogatása nélkül.

2019. jan. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 Alex Fly ***** válasza:
47%
@5: nem fejtem ki. Ha nem tudod, hogy 2012-ben mit módosítottak rajta és a decemberi újabb módosítás mit tartalmaz, akkor nézz utána, mielőtt hülyeségeket írsz. Ha nem kívánod a MK-t böngészni, akkor Google is a barátod.
2019. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!