Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kellene hogy a Fidesz a...

Miért kellene hogy a Fidesz a hajléktalanokat meg a cigányokat segítse? A rendőri intézkedés tényleg annyira brutális a Magyarországi tüntetéseken?

Figyelt kérdés

A romák meg a hajléktalanok nagy része munkaképes ember. Vissza tudnának menni dolgozni csak elvárják hogy minden a fenekük alá legyen téve. Vannak valóban olyan hajléktalanok akik nem bírnak vissza menni dolgozni bizonyos okok miatt de a legtöbb igen. A romák között nagyon sok az olyan ember aki nem akar dolgozni sajnos a vérükben is benne van ez. Vannak nagyon jó romák akiknek jó lelkük van , dolgoznak, segítenek.


Ugye a Magyarországról szóló vitákon szó volt a rendőri brutalításról. (Cigányokról is hogy a kormány üldözi őket.) De akkor ha ez brutalitás akkor Gyurcsány idejében a lovasroham mi volt? Na meg a Francia tüntetéseken mi van?



2019. febr. 1. 14:15
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Vagy csak államilag működetett menedék szállókat csinálnák. Abból a pénzből amit Orban ellop futná rá. Ha nem vagy idősebb 60-nál és nincs betegséged egységes vagy csak akkor lehetnél benn ha ott dolgozol is valamit. Akkor adnak kaját és pénzt is. A pénzből levonnám az ellátásuk valamint a szállásuk költsége. Biztos találnák nekik valami munkát amit elvégeznek azért hogy kapjanak enni.
2019. febr. 1. 15:36
 12/24 A kérdező kommentje:
Egészséges vagy*
2019. febr. 1. 15:36
 13/24 anonim ***** válasza:
Élni azért engednünk kéne vajon őket? Vagy csak lőjük egyből a Dunába őket?
2019. febr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Egyébként a legelső kérdésedre az a válasz, hogy azért, mert az államnak ez a feladata. Ezért létezik, többek között. Lehet, hogy számodra ez hihetetlenül hangzik, de így van. Ezt mindenki tudja, aki egy picit is műveltebb, és vitaképes embernek tartja magát egy olyan témában, amit te most kiírtál. Ne csodálkozz, ha azzal jönnek, hogy troll vagy. Habár szerintem annak is béna vagy/lennél. Igazából nem is érdekel.
2019. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Jó ötlet! Ezt kellene csinálni mindenkivel aki nem dolgozik de amúgy bírna. Gondolod kevesen használják ki azt hogy ők "hajléktalanok?" Bírom mikor valaki kéreget vagy nagyon sokan adnak neki dolgokat aztán meg elissza. Milyen érzés lenne azt látni hogy elissza? Tudod vannak egyes országokban olyan cégek akik direkt kiküldik az embereket kéregetni hogy aztán pénzt szedjenek ezek általában maffiózók! Gondolom az ilyenek miatt " üldözi " Orbán őket!
2019. febr. 1. 16:04
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

A hajléktalanok nagy része, akik már évek, évtizedek óta úgy élnek ahogy, kétlem hogy egykönnyen vissza tudnának illeszkedni a társadalomba.

A cigányokat meg nem üldözi a kormány. Éppenséggel ott nyalja a seggüket, ahol éri. Hadd rejtőzködjön még ez az erőforrás. Majd az ukránok elvégzik helyettük a munkát.

2019. febr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
#16 Lehet hogy akiket be engedett Orbán tényleg dolgozni jönnek! De pl akik a balkánon vannak és randalíroznak azokat nem engedi át! Magyarországon hány migránst látsz? Németország az uticéluk da ha azokra a helyekre ahova mennek már nem lesz elég hely vagy nem bírják ellátni őket mi lesz ha itt ragadnak mint a romák? Gondolod dolgozni jönnek majd? Hallottam egy menekültről azt mondja: "minek dolgozzak felveszem a német segélyt az elég nekem...." Én ezt nem tudom hol hallottam de szerintem van benne igazság! Na én ezért utálom a romákat meg a migránsokat is!
2019. febr. 1. 16:15
 18/24 anonim ***** válasza:

"Jó ötlet". Értem. Innentől kezdve tárgytalan a kérdés, nincs mit ezen vitázni, részben a hozzád hasonló nulla EQ-val rendelkező emberek miatt megy ennyire nehezen ennek a problémának a megoldása, tudod. Az állam képtelen ellátni a feladatát, sőt, sz.rik rá az egészre, azok, akik meg valahogyan

segítenének ezeken a társadalom peremére szorult embereken, havi nettó 120-ból próbálnának megélni, ha lehetne, a közvélemény se segít semmit, leginkább csak ott árt ahol tud, és akkor még itt vannak az ilyen emberek, akik adnak egy jó nagy hátszelet az egésznek, hogy még véletlenül se legyen bármi változás, hagy tudják továbbra is kivetíteni valakire a gyűlöletüket és az elégedetlenségüket. De minek is magyarázom ezt, az elődeid már épp elég embert mészároltak le, és nincs semmi mondanivalóm egy olyan embernek, aki bármilyen problémára ezt látja megoldásnak a tévképzeteiben.

2019. febr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ja, igen, a koldusmaffiáról meg nem is beszéltem, gondolom akiket fenyegetnek és vernek, az is az ő hibájuk, véletlenül sem az amúgy illegális, embertelen és az egyre nagyobbra növekvő maffiáé, amiről szintén nem akar tudomást se venni az állam, de se a kormány, se az ellenzék. Na, így legyen bármi változás!
2019. febr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Az álamnak az lenne a feladata hogy ellássa az ingyenélőket? Na ne magyaráz már nekem hülyeséget. Ez ilyen EU-felfogás hogy jaj istenem szegény romák, migránsok, hajléktalanok! Én mikor kapok Németországtól segélyt? Kicsit már unalmas az hogy pont az ellenzék beszél itt gyűlöletkeltésről mikor már mióta az a politikájuk! Pont azért tart itt a Magyarország meg azért ilyen depis az egész társadalom mert pártoktól várja a megoldást! Pártok leginkább a saját jólétük nézik.... Hiába mesélsz majd nekem más országokban milyen a véleményemen nem változtat! Nincs jó diktátor csak jó propaganda!
2019. febr. 1. 16:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!