Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbiknak annyi (lesz)? Mi...

A jobbiknak annyi (lesz)? Mi a véleményetek? A megszüntetése is napirendre került elvileg.

Figyelt kérdés

Úgy hallottam több mint egymilliárd (?) tartozásuk van, és szakadnak, tagok, alapszervezetek hagyják ott őket.


Meg legutóbb még a Kárpátia is beletett jobbikos politikusokat a legújabb számába, pedig sokáig tolta a Jobbik szekerét. Számomra ez azt jelzi, hogy már a (az általam) divatmagyaroknak nevezett csoportnak se kell a jobbik.


Hát akkor a szavazóknak?


(Divatmagyar az én szótáramban: büszke a származására, hivalkodik vele, de nem ismeri a saját népe történelmét se, a hazafiság meg kimerül a nemzeti rockban. Az extrémebb fajtáját, hogy mindenki magyar volt (Jézus is), meg a Szíriuszról jöttünk már meg sem említem..)



2019. febr. 3. 01:32
 1/5 anonim ***** válasza:
4%
Előbb szűnik meg a fidesz, ráadásul ott eléggé látványos kivégzések lesznek, akasztások, lefejezések.
2019. febr. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Ezerrel megy a jobbik lejáratása minden oldalról,ezek a hangfelvételek olyan érdekesek,hogy mindig van ott valaki diktafonnal vagy telefonnal a kezében aki rögzíti a dolgokat,ezek nyilván belső emberek.

Jobbik szavazóként azért csalódtam a jobbikban,főleg Vona Gáborban,egyszerűen ki szállt a süllyedő hajóból.

2019. febr. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy mondani szokás, good riddance. Ezek csak papíron a Jobbik, valójában mindenki távozott már, aki anno a gerincét alkották a pártnak. Ez a förmedvény jó, ha eltűnik a süllyesztőben. Remélhetőleg találnak még pár száz milliárd forint tartozást, és a meglévő patkányok életfogytiglant is kapnak. Akkor megtanulják, mi jár az árulásért.
2019. febr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
A Jobbik egy szélsőjobboldali pártnak indult, aztán a Fidesz megvalósította a társadalmat, amit ők hirdettek, majd a Jobbik is megváltozott, célját vesztette. Nem sok értelme van már a létezésüknek.
2019. febr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem újra meghatározó politikai párt lesz a MIÉP. A Jobbik biztosan meg fog szűnni, anyagilag ellehetetlenítették őket és ebből nincs kiút. A volt jobbikosok belépnek (vagy visszamennek) majd a MIÉP-be.

Sneider Tamás 2000-től 2007-ig a MIÉP párttagja volt, utolsó 6 évében a párt Heves megyei alelnöke.

Balczó Zoltán 1993-tól 2003-ig volt a MIÉP párttagja, a párt Országos Elnökségének 1994-től volt a tagja.

Zsiga-Kárpát Dániel szintén volt a MIÉP párttagja, ahogy Szilágyi György is.


Új pártot alapítani nem lenne semmi értelme, mire a köztudatba bekerülnének és mérhető lenne a támogatottságuk, rengeteg idő telne el. A MIÉP a kézenfekvő megoldás.

2019. febr. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!