Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit tennétek hogy jobb...

Ti mit tennétek hogy jobb legyen az egészségügy?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor hallom hogy a Fidesz gyűlölők ezzel támadják főleg a kormányt. Azt mondjuk sose hallom ők mit tennének! Ha rá kérdezek a válasz "hát nem én dógom" meg " nem én vagyok a kormányfő" akkor felteszem most másképp a kérdést ti hogy csinálnátok ezt Kormány helyében? Szerintem annyi pénz nem forog amiből minden egyes korházat felbírnánk újítani! Az egyetlen egy megoldás az lenne ha bezárnánk pár korházat a többit meg modernbabra fejlesztenénk ahogyan azt a Európai Gazdasági Együttműködési és Fejlesztési Szervezet is megírta! ! Nem minden korház van rossz állapotban de fogjátok már fel hogy nem lehet mindenkinek jót tenni....

2019. febr. 6. 14:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
48%
Én meg azt nem bírom felfogni, hogy rohad szét minden az országban, de a fideszeseknek az a legfontosabb, hogy olimpiát rendezzünk 3000 milliárd forintból, mert a Viktor Úrnak az a nagy álma és különben is, rohadt, álomgyilkos Soros-ügynök mindenki, aki nem támogatja az ötletet.
2019. febr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
4%
40 felettiekkel irány a Tajgetosz. A pár fiatalabbal, csak elbirna az egészségügy.
2019. febr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:
#1 Ez nagyon nem így van mert minden fejlődik! A bérek nőnek és most ez jelent problémát (infláció)... Nem hogy munkanélküliség lenne hanem munkaerőhiány és nem nem azért mert mindenki elmegy! Hanem mert a bérnövekedések mellet még nem élünk nyugati színvonalon és kár ezért sírni mert nem is fogunk!
2019. febr. 6. 14:57
 4/65 anonim ***** válasza:

#3

Ha minden ennyire jó, akkor tulajdonképpen miről szól a kérdésed? Miért kell, hogy még ennél a tökéletes szintnél is jobb legyen az egészségügy?

2019. febr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
78%

azééé vannak kórházi fertőzések meeer óóórbán nem ad elég hipót!


az kicsit sem zavarja a mi túlművelt baloldali ÉÉÉÉTELMISÉÉGünket, hogy a világon mindenütt sokszorosára nőttek a multirezisztens baktériumtőrzsek 2012óta


neeeem óóórbán nem fizeti ki a hipót

2019. febr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 A kérdező kommentje:

[link]


Arról szól hogy ti se tudnátok jobban csinálni! :D

2019. febr. 6. 15:01
 7/65 anonim ***** válasza:
Mi? Kicsoda? Én?
2019. febr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
35%

#5

Ha szerinted ez vicces, hogy nincs pénz fertőtlenítőszerre, amikor százmilliárdokat ver el a magyar állam baromságokra, akkor nagyon sajnállak.

2019. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
69%

#8


nagy hazugság, hogy nincs pénz tisztítószerre, és a kórházi fertőzések nem ennek köszönhetőek

de persze gondolom a balos alternatív valóságod sokkal kényelmesebb, mint szembenézni a tényadattal

2019. febr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:

#9

Nézd, nem nekem lesz rossz a sztori vége, hanem nektek. Németországban élek, itt mi elvagyunk a hanyatló kis világunkban. Nektek lesz húzós Magyarországon az élet.

2019. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!