Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormánypárti szavazók mivel...

A kormánypárti szavazók mivel indokolják hogy a fidesz balliberális pártból keresztény-konzervativ lett?

Figyelt kérdés

Balliberáliskent kezdtek, meg 2000ben is orban a liberalis internacionale elnöke volt.

A kdnp-t folyamatosan olyannal illették, hogy csuhasok térdre imára.liberalisabbak voltak mint az szdsz



2019. febr. 6. 17:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem balliberális volt, hanem liberális. A 80-as évek végén pedig liberálisnak lenni egészen mást jelentett, mint ma.
2019. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
45%

Nos, én 98-ig kifejezetten rühelltem a fideszt, kis szdsz-nek tartottam és nagyon lassan nyerék el a bizalmamat, de 2002-re sikerült nekik. És nem azért mert 100%-ban minden döntésükkel egyetértek, hanem mert róluk tudom elképzelni, hogy képesek egy országot kormányozni, és nem fossák össze magukat, mint Vona a müezintől, és a döntéseiknek legalább nagyrészével egyet tudok érteni, olyan meg úgyse lesz, hogy minden tetszen nekem, lehet még akkor se, ha én lennék a miniszterelnök.

A pálfordulásról azt hiszem Kövér nyilatkozta egyszer, hogy a kommunista diktatúra bukása után fontosnak tartották a szabaságjogok minél nagyobb kiterjesztését, ezért voltak liberálisok, mert ez szolgálta a nemzet érdekét, de nyugaton már akkor is létezett az a fajta elfajzott liberalizmus, ami nem erre koncentrált, hanem minden fajta degeneráltságnak a felmagasztalását nyomatta ezerrel. Na ebből ők már nem kértek, az szdsz, meg a mostani utódjai viszont erre a vonalra álltak rá, ami meg valljuk be tényleg elég beteges és nem szolgálja a nemzet érdekét.

2019. febr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!