Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A KDNP miért nem indul önállóa...

A KDNP miért nem indul önállóan, és úgy köt koalíciót a fidesszel?

Figyelt kérdés

2019. febr. 8. 10:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Azért nem tudják mérni, mert olyan alacsony. Minden ilyen típusú mérés egy adott hibahatárral dolgozik. A KDNP támogatottsága 1% alatt van, tehát hibahatáron belül 0, ezért nem mérhető.
2019. febr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#11

Feltételezel egy alacsony támogatottságot és azzal látod bizonyítottnak, hogy kijelented alacsony a támogatottságuk.

A kdnp 1998-ra szinte érzékelhetetlen méretűre zsugorodott, alig 130 ezer szavazatot kapott. 2006-ra viszont már választási szövetségre lépett a fidesszel. Azóta soha nem mérték külön a kdnp támogatottságát, tehát nem jelentheted ki, hogy ilyen vagy olyan. A jelenlegi TÉNYEK mutatnak pár dolgot, amit leírtam. Azzal nem cáfolod, ha kijelented hogy nem úgy van. SZERINTED nincs így és ennyi.

2019. febr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hogy ne mérték volna külön? Miért ne mérhetnék külön? Keress rá neten, több közvéleménykutató cég is mérte külön a fidesz, külön a KDNP támogatottságát. Mint írtam, hibahatáron belül 0 lett az eredmény.
2019. febr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13

Rákerestem, végignéztem amit találtam és sehol nincsen róla adat. Már 2009-ben is csak mint fidesz-kdnp mutatnak róla számokat.

Linkelhetnéd hol találtál szimplán kdnp-s adatot, mert érdekelne!

2019. febr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Például itt van egy:

[link]


Bizonyára van több is, google a barátod, de már ez is igazolja amit írtam.

2019. febr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15

Ebben a cikkben nincs mérés a kdnp támogatottságáról, csupán egy véleményt írnak le, ami szerint nem lehetne mérni. Amúgy 2010-es, amikor először győztek koalícióban és először került mind képviselői helyhez, mind kormányzati pozíciókba a kdnp sok-sok év után.

Ahogy már írtam, először megpróbáltam megkeresni van-e ilyen. Sok időm ment rá, megnéztem a közvélemény kutató cégek régi méréseitől kezdve a cikkeket amiket felkínált a gugli. Nincs rá adat csak amiket már le is írtam.

Szóval továbbra is ott tartunk, hogy feltételezel valamit és ennyi.

2019. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!