Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nyugaton akartok élni...

Ha nyugaton akartok élni miért nem mentek nyugatra? Mi a baj ithon? Ez a lustaság?

Figyelt kérdés
Mi a jobb abba, ha a bagoly eszi meg az egeret és nem a macska? Hiába akartok ti kormányt váltani azzal az életszínvonal nem fog megnőni. Bérnövekedés az mindenkinek kell viszont dolgozni meg senki nem akar érte ennyi az egész csak lustaság. Magyarországon munkaerőhiány van ebből kifolyólag a termelékenység is kevesebb és így a bérek nem tudnak nőni. Hiába akarnának egyesek nyugati fizetést nem fog összejönni... Sokkal egyszerűbb ha itthon maradsz és elmész túlórázni az nem kifogás hogy gyerekeid vannak ha akarsz keresni meny dolgozni... Idén 3,9% -os növekedést és 3,3% -os növekedést tervez 2020-ban. Szó sincs arról hogy nem nőnek a bérek.... A bérnövekedésnek vannak kockázatai de ettől függetlenül vannak illetve lesznek is bérnövekedések. Aki nincs megelégedve a jelenlegi fizetésével az meg menjen túlórázni mindenkit figyelmeztetek arra hogy nem kifogás az hogy gyerekeid vannak meg családod. Az sem kifogás hogy szerinted " nem fizetik ki " ki fogják ez csak az ellenzék átverése hogy nem. A magyar túlórák szabályosak EU-ban 416 a megengedett Magyarországon eddig volt 250 valamint 300 most mindenkinek megemelték 400-ra. Egyszerűen az állam adott egy lehetőséget hogy dolgozzanak az emberek erre pedig elégedetlenkednek! A munkával pénz is jár csak megkell dolgozni ennyi a hátránya. Az ellenzék ezzel pedig nem fog kormányt váltani ha meg nyugati színvonalat akarsz akkor menj nyugatra... Számos dolog miatt nem tudom Magyarország fejlődni és nem is fogja egyhamar elérni a nyugati színvonalat. De ez nem Orbán hibája csak ennyit mondok... Szóval akkor mi is a baj Magyarországon?

2019. febr. 8. 12:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
32%
:DDDDDD
2019. febr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nyugaton akartok élni miért nem mentek nyugatra?"


Megyünk. Mi a baj?

2019. febr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszitek észre, hogy arra élvez ez az agykárosult, otthon a panelba a kis szobában, narancs sárga vibrátottal a végbelében, hogy felcseszitek magatokat rajta?? Mert ez a szintje, erre van ideje, ez a legtöbb amit a kis szánalmas életében el tudott érni...
2019. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:
89%

Nekem azért nem kellene mennem, mert jó bevételeim vannak és sokszor ehhez még ki se kell mozdulnom. Ez csak az én érdemem és nem a fideszé vagy a szociké stb. Ja és amiatt mert több pénzem van, pont a környezetemben lébecoló fideszes emberek szidnak. Erre varjál gombot! Ha lépek, akkor az ezért lesz. Laktam már olyan más országokban, ahol szinte semennyire nem érdekli az embereket a másik. Ez ám nem azt jelenti, hogy ha baj van akkor nem segítenek, hanem azt hogy hagyják élni a másikat.

Ja ha megyek, akkor még az is lehet, hogy szerinted hazaárulóvá válok. De az már a te dolgod, nekem 8.

2019. febr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nyugodt lehetsz. Ahogy elvégzem az egyetemet úgy elhúzok ebből a tetű országból hogy a lábam se éri a földet, pont azért hogy ne legyek ilyen barmokkal körülvéve mint te! :D


Amúgy... Te nem az a 19%os forma vagy aki multkor az egyik kérdés alatt habzó szájjal magyarázta hogy a Sargentini nem engedte be az ECHO TVt meg hogy nyugaton cenzúrázzák a híreket? XD

2019. febr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vélem a kérdező a jövőben remek pribék lesz, majd kínozhatja az embereket a bajtársaival, már azt, aki itt marad.
2019. febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodjál meg, elmegyek. Elvégzem az egyetemet, és már itt sem vagyok! :)
2019. febr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
100%
Milyen értékzavaros világot élünk, hogy egy agyhalott idióta kérdező készteti az értelmiséget az ország elhagyására?!
2019. febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:
100%

Lehet itt dolgozni akár napi 24 órát is, ettől nem lesz több a fizetés.


"Idén 3,9% -os növekedést és 3,3% -os növekedést tervez 2020-ban."


-Mennyi az infláció (?)

Várakozása szerint 2019 elején kerülhet emelkedőre, márciusig 3,2 százalékos szintre emelkedhet az infláció. Összességében 2019-ben a mostani kilátások alapján 3 százalék közelében lehet az éves átlag.



"Aki nincs megelégedve a jelenlegi fizetésével az meg menjen túlórázni..."


-Mindenkinek más és más, nekem havonta csak 16 órát érdemes túlórázni. A túlóra 17. órájában a havi fizetésem nem nő, hanem csökken, az adó miatt. Egy olyan cégnek, akinek az éves nettó árbevétele: Nettó árbevétel EUR-ban 163 083 287 220 EUR


Utolsó pénzügyi beszámoló dátuma 2017.12.31


Ingyen nem dolgozom.

2019. febr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!