Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet, hogy az amerikai...

Hogy lehet, hogy az amerikai egyetemek jobban teljesítenek, mint a magyarok?

Figyelt kérdés
A Fidesz szerint a magyar oktatás jobb, mint az amerikai de akkor miért van az , hogy az amerikai elit egyetemek pl az MIT jobban teljesit, mint mondjuk a BME

2019. febr. 9. 13:49
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
36%
Lehet ott nem engednek Palkovics féléket lopni és rombolni?
2019. febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Az egész oktatást véve valószínűleg igaza lehet. Bár az amerikai felsőoktatás kiváló színvonalú de az alsó és a középoktatás még a magyarhoz hasonlítva is förtelmes állapotban van
2019. febr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
78%

A felsorolt emberek messze nem a tudományos értékük miatt azok ma akik. Sőt.

Meg lehet hallgatni pl -ha értesz annyira angolul, hogy a saját stílusoddal válaszoljak- pl a fb-os öcsit, hogy lássuk, mennyire "értelmes". Egy legidősebb fiú a családban zsidó fiú, ha érted amit mondok. Kiváló lesz amerikai elnöknek is.

2019. febr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%

"A Fidesz szerint a magyar oktatás jobb, mint az amerikai"

Ezt tényleg így ebben a formában volt pofájuk lekommunikálni?

2019. febr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem fizikából vagy kémiából de az informatika most nagyon formálja a világot sőt az átlag emberre több hatása van , mint a fizikai felfedezéseknek pl . De akkor is alkottak pl a facebookot de én pl mészárostól nem ismerek semmilyen olyan dolgot ami megváltoztatta volna a világot
2019. febr. 9. 15:53
 16/30 anonim ***** válasza:
40%

6-os, a mostani oktatási rendszerről szól a kérdés nem a múlt századiról..

Kb az összes nobel díjas tudósunk a háború előtti rendszerben tanult, semmi köze ahhoz hogy most mi van oktatás terén

A magyar oktatás színvonaltalan, és elavult

Az idős professzorok akiknek van még szakértelme sajnos már kezdenek kihalni, utánpótlás meg jóformán nincs

A tehetséges fiatal kutatók aki csak tud külföldre megy, hülye lenne itt maradni netto 160 ezerért ennyi tanulás után

Aki itt marad az csak a család miatt van itt, a maradék meg nem tud külföldre menni, de az olyan is..

Volt szerencsém külföldi egyetemen is eltölteni fél évet Ausztriában, egyszerűen ég és föld mind hozzáállás és felszereltség terén is

Szóval tetszik vagy nem, az itteni felsőoktatás egy nagy rakat fostenger

2019. febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
#16-os leírnád melyik egyetemről van szó és milyen szakról ? Mivel az ilyeneknek az szokott lenni az első hogy azt bárki mondhatja magáról
2019. febr. 9. 17:39
 18/30 anonim ***** válasza:

#16

NEKEM írod ezt? (6-os vagyok)

Akárhogy is nézzük, sikerült bizonyítanod, hogy nem vagy egy lángész, így az összes többi szöveged is értékelhetetlen.

Én hivatkoztam a Nobel díjasokra vagy a kérdező?

A kérdező hivatkozott, amire én ezt válaszoltam:

" Amellett felhívom a figyelmed arra a hangyányi tényre, hogy a jelenleg élő Nobel díjasok nagyjából 90 évesek, tehát közök nincs a jelenlegi oktatási színvonalhoz, sem hazánkban, sem Amerikában"

Erre te "okosan" kioktatsz ENGEM, mégpedig:

"6-os, a mostani oktatási rendszerről szól a kérdés nem a múlt századiról..


Kb az összes nobel díjas tudósunk a háború előtti rendszerben tanult, semmi köze ahhoz hogy most mi van oktatás terén"

Esküszöm, mint aki nem komplett!

2019. febr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Én meg nem azt mondtam hogy lakkosságra vegyük a nobelt hanem számra nem érdekel a lakosság aránya csak a szám. Te is valami nagy értelmiségi lehetsz aki nagyon fideszes
2019. febr. 9. 18:41
 20/30 anonim ***** válasza:
49%

#19

Ezt a 16-osnek mesélgesd!:)

Mi van itt ma, valami csökkent értelműek találkozója?

Én mentem, további jó "elmélkedést"!

2019. febr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!