Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az 50+os korosztály szereti...

Ha az 50+os korosztály szereti a mai fiatalokra a mamahotel kifejezést használni, akkor a mai fiatalok hívhatják őket Kádár hoteleseknek?

Figyelt kérdés

2019. febr. 10. 08:01
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Hobbizas helyett ird mar meg hogy hany evesen es milyen tapasztalattal allitod hogy egy sajat lakas csak egy draga penzszoras.

Es azt is ird hozza hogy kepzeled el az eleted 30, 40 evesen is.

mert rengeteg helyen él több generáció egy házban

A szuleim haza nem volt eleg nagy 2 generacio zokkenomentes egyutelesere.

Mivel nem vagyok egyke, igy a lakas bovitese sem opcio, hogy majd legyen mit osztani orokleskor...

Sok ismerosom es rokonom el tobb generaciosban, es nem mindenkinel veszekedes mentes az elet. Nekem az nem kell.

sokadjára írod le, hogy mennyivel drágább és ezt te is tudod, nem tudsz rá racionális okot adni, hogy mégis miért jó

Ahogy te sokadjara sem ertetted meg amit eddig irtam.

Jo mert: magam ura vagyok, sajat igenyeimmel, korlatok nelkul, nem kell a szulokhoz vagy barki mashoz alkalmazkodni.

Egyfajta befektetes. Mint irtam, most 3x tobbet er mint mikor megvettem.

Ahol en lakom, a fiatalok donto tobbsege igenis sajat otthonba koltozik, vagy orokles altal, vagy vasarlas utan elobb utobb.

2019. febr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Én, ha tehetném munkahelyhoteles lennék, mert akkor nem kell korán kelnem és bejárni messziről dolgozni. Úgyis 9-10 órákat dolgozom, akkor minek megyek haza?
2019. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!