Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csodálkoznak azon, hogy...

Miért csodálkoznak azon, hogy nem szaporodik a magyar, amikor a 25-34 éves korosztály FELE mamahoteles még?

Figyelt kérdés

Olvastam erről egy megdöbbentő statisztikát, hogy Magyarországon borzalmasan sok a mamahoteles még a középkorúak között is. Ezzel második legrosszabb a lakhatási helyzet az Európai Unióban. Aki mamahotelben nyomorog annak párja sem lehet, nem hogy még gyereke. És ha megnézzük a másik felét a társadalomnak, akik már nem mamahotelesek, azoknak is legalább a fele albérletes vagy munkásszállós. Sokszor sokadmagával bérelnek együtt egy albérletet, és örülhet ha egy szobán nem kell osztoznia másokkal, nem hogy még egy teljes lakáson. Ez a magyar valóság, ráadásul ezeknek az embereknek, minden fillérjük rámegy így is a lakhatásra, nem tudnak gyűjteni még önerőre sem. Egyedül a maradék egynegyed, akik jó családba születtek és örököltek/vettek nekik lakást a szüleik, azok tudnának elméletileg gyerekeket vállalni, de azok se mind akarnak, mert valaki alapból nem szeretne gyereket, nem csak anyagi és lakhatási okokból.

Csodálkoznak, hogy fogy a lakosság, amikor a gyerekvállalásra alkalmas korban lévő lakosság 3/4-e alapból meg van lőve? Ráadásul a Fidesz csak ingatlanár drágító intézkedéseket hoz, így még jobban nehezíti ezt a dolgot. Így tényleg nem lesz más lehetőség, mint arabokat, négereket befogadni a harmadik világból, akik putriban is hajlandók szaporodni egymás hegyén hátán.


2019. febr. 8. 16:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan harmincasokat ismerek, akik akartak gyereket, de a lakáshitellel befürödtek. Mikorra ott lennének anyagilag, hogy kinyögik, olyan 50 évesek lesznek. Náluk is csak ha véletlen becsúszik. Na de az a gyerek is nyomorban fog nevelkedni. Vagy józanul gondolkodnak és elvetetik.
2019. febr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Drazicc ***** válasza:
100%
Valakitől hallottad azt, hogy csodálkozik ezen? Én úgy vettem észre hogy az emberek tisztában vannak ezzel.
2019. febr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Mamahotel...


mi értelme annak, hogy valaki, aki amúgy normálisan lakhatna odahaza, elköltözzön egy albiba a fizuja feléért, vagy nyakába vegyen egy hitelt, amit pikk - pakk 67,5 év alatt kifizet? HA, ki tud fizetni!!!


A "mamahotel" azaz a szülői ház/lakás meg az övé lesz egyszer, hiszen megörökli!


Igen, nyilván nem mindegy, hogy 2 szobás panel, vagy 6 szobás családi ház. És igen, van aki havi 34 milliót keres.

2019. febr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

"Valakitől hallottad azt, hogy csodálkozik ezen?"

Az egész Fidesz bagázs csodálkozik ezen. Sőt még fel is vannak háborodva, hogy miért nem szaporodik a magyar.

2019. febr. 8. 16:38
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Hát én sem szülök gyereket ebbe az országba. És nem vagyok mamahoteles.
2019. febr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Én is anyámmal lakok és pont leszarom ha emiatt megvet valaki, nyomorogjatok nyugodtan munkásszállókon mosdatlan román meg ukrán melósokkal egy szobában.
2019. febr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
"Mindegy, csak soros meg brüsszel és migránsok ne legyenek!" /Átlag fideszes/ - tisztelet a kivételnek.
2019. febr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
9%
A mamahotelben is lehet gyereket csinálni. Láttam már olyat hogy garzonban szülők és két testvér lakik a saját családjával. 7-en egy garzonban. Családi összejövetelkor már 15-en. Ja és fideszesek. Aaaaz komoly. Ehheh. De tényleg. Lehet példát venni róluk. Hehh.
2019. febr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ja. Amíg nem verte magát mindenki 30 éves korára élete végéig, de minimum a nyugdíjáig tartó hitelbe, addig ne is szüljön! Így gondolod?
2019. febr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ekkora lakásbérlet árak miatt ezen nincs mit csodálkozni
2019. febr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!