Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek most mit...

Az ellenzékiek most mit szólnak ahhoz, hogy Orbán Viktor ingyenpénzt ad a fiatal családoknak?

Figyelt kérdés

Most már végre meg fog változni a véleményük és rájönnek, hogy azok, akikben eddig hittek, azok tévútra vezetik őket vagy továbbra is őket fogják imádni? Én szerintem aki még ezek után is ellenzéki, az magának Magyarországnak a pusztulását kívánja, hiszen Orbán 7 pontja magát az életet jelenti a magyaroknak! A fiatalok nem tudtak elindulni az életben, mert nem volt pénzük, de most eltudnak majd, lesz pénzük.

Ilyen mikor is volt az MSZP ideje alatt 2010-ig? Én nem nagyon emlékszem rá, azok csak megszorítani tudtak és közben mégis megnőtt az államadósság 84%-ra az 55-ről! Akkor hogy is van ez? Amikor egy kormány megszorít, akkor nőnek az állami bevételek, tehát abból kellett volna államadósságot fizetni. De nem ez történt! Orbán Viktor kormánya pedig csökkenti az államadósságot és még úgy is tud adni a népnek, hogy jó legyen nekik. Akkor hogy is van ez?



2019. febr. 12. 08:34
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Azt én is írtam, hogy vannak változások.

Itt részletezik ezeket:

[link]

2019. febr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Egyedülálló huszonévesként azt kell hogy mondjam, ez az intézkedéscsomag engem csak még mélyebbre fog tolni a kilátástalanságban. Budapesten a használtlakás piac katasztrófa, a mi kerületünkben 28 millió környékén kezdődnek a normális állapotú, nem garzon lakások. És nem belvárosi kerületről beszélek. Attól félek, hogy a kiterjesztett CSOK miatt az árak csak még jobban emelkedni fognak. Hiába tettem félre az évek során több millió forintot, még ha a családom be is segítene, akkor is közel 20 millió forintnyi hitelt kéne felvennem, amit egyrészt lehet meg sem kapnék, másrészt csak a törlesztő elvinné majdnem az egész havi fizetésem. Ezért kétségbeejtő ez az egész helyzet. Könnyen előfordulhat, hogy pár éven belül kénytelen leszek visszaköltözni vidékre, mert ott még viszonylag megfizethető áron lehet lakáshoz jutni.
2019. febr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
ingyenpénzt...aha...mesélj még!
2019. febr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy csak az ezután születendő gyerekek számítanak. Akiknek már megvan a 4 gyerek az kiesik
2019. febr. 19. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Orbánnak még azt sem hiszem amit múlt időben mond, nem hogy a jövő idejét hitelesnek minősítsem!

Ritka egy jellemtelen káder!

2019. febr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
92%
Én, aki nrem tartozok ebbe a körbe, annyit látok belőle, valószínű árfelhajtása lesz. Ebből következik, ha én is lépést akarok tartani a többiekkel, többet kell lopnom.
2019. febr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha a politikai hazugságot, megtévesztést börtönnel és közügyektől való eltiltással büntetnék, és nem lenne mentelmi jog, akkor a Fideszt meg kellene szüntetni.
2019. febr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
#15: A gazdasági világválság után kezdődött, és máig tartó világszintű konjunktúrában egy sánta kutya is vezethetné az országot, akkor is gazdasági növekedés lenne. Magyarország nyitott ország gazdasági szempontból, a világgazdasági folyamatok erősen befolyásolják a magyar gazdaság állapotát, nem Orbán zsenijének köszönhető a gazdasági növekedés, ahogy az agymosott fideszesek képzelik. De a küszöbön van egy újabb világválság, majd meglátjuk hogy menedzseli a fidesz.
2019. febr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, aki a CSOK-nak örül, az gazdasági analfabéta. A CSOK csak felhajtja az ingatlanárakat, senkinek nem teszi könnyebbé az életet. Aki felveheti a CSOK-ot, az kb. ugyanott van, aki meg nem, abba belerúgnak ezzel mégegyet. De tapsoljatok csak agymosott fideszesek és szopjátok le a Viktort.
2019. febr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

A CSOK-kal azok jártak jól,akik nem lakhatásban,hanem befektetésben érdekeltek.

Még drágábban lehet kiadni a lakásokat.


Ha 1-nél több ingatlanod van,akkor úgy nőtt a vagyonod,hogy nem kellett érte tenni semmit.


Akinek viszont 1 vagy 1 ingatlana sincs mindenki rosszul járt.

2019. febr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!